Çintemani Restaurant’ta Mevlevi Büfesi

The Ritz-Carlton, İstanbul, Ramazanı Çintemani Restaurant’ta canlı fasıl müziği ve Mevlevi konseptli açık büfe iftar menüsüyle karşılıyor. Adını Osmanlı motifinden alan Çintemani Restaurant, muhteşem Boğaz manzarası ve benzersiz menüsüyle misafirlerine gerçek bir iftar programı sunuyor

The Ritz-Carlton, İstanbul, Ramazan ayı için iftar vaktine yakışır bir program hazırladı. Adını Osmanlı motifinden alan Çintemani Restaurant, misafirlerine Sous Şef Selami Güleryüz tarafından Ramazan için özel olarak tasarlanmış Mevlevi konseptli açık büfe iftar menüsü sunuyor. Canlı Fasıl müziğiyle renklenecek olan iftar saatinde konuklara ikram edilen alternatifler arasında dünyanın farklı bölgelerinden gelen hurma çeşitleri, özel olarak hazırlanmış şerbet çeşitleri, ev yapımı gözleme, fındık lahmacun ve börek çeşitleri, taş fırında pide çeşitleri, döner ve kebap sunumları, soğuk mezeler ve çok geniş bir tatlı sunumu yer alıyor.

The Ritz-Carlton, İstanbul hakkında:

İstanbul’un tarihi yapısı ve zengin kültürel dokusunun tam merkezinde bulunan The Ritz-Carlton, İstanbul, çok fonksiyonlu Süzer Plaza kompleksi kapsamında yer almaktadır. The Ritz-Carlton ismi, tüm dünyada “yüksek kalite standardı, lüks ve eşi olmayan” tanımlarıyla özdeşleşmiştir. 6 Ekim 2001’de açılan otelin toplam 244 odası ve 07.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet veren Club Bölümü bulunmaktadır. Tüm odalarda, bilgisayar ve faks bağlantıları, yüksek hızda kablosuz internet erişimi ve kasa mevcuttur. Otelde aynı zamanda 695 m2’lik Balo Salonu ve kimi Boğaz manzaralı olan 9 toplantı odası bulunmaktadır. 06.30 – 22.00 saatleri arasında hizmet veren The Ritz-Carlton Spa’da ayrıcalıklı ürünlerle 10 adet bakım odasında masaj terapileri, yüz ve vücut bakımları sunuluyor. The Ritz-Carlton Spa servis ayrıcalıklarını Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, 24 saat açık fitness merkezi ve yaz aylarında ikinci kat terasa konumlanmış açık hava spa ile tamamlıyor. The Ritz-Carlton, İstanbul bünyesinde bulunan restoran ve barlar, eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde uluslararası mutfakların ve yeni Türk mutfağının en güzel örneklerini sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir