Club Go Mongo Kartı Sahiplerine Yaz Boyunca %20 İndirim

Kendi seçtiğiniz karışımı oluşturmanıza olanak tanıyan “Mongolian Barbeque – Moğol Barbeküsü” konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi olan Go Mongo, müdavimlerini düşünerek hazırladığı özel Club Go Mongo kartıyla çeşitli indirimler ve avantajlar sunuyor.

Club Go Mongo üyelerine pazartesi ve salı % 20 İndirim

Club Go Mongo Kart sahipleri yaz boyunca pazartesi ve salı günleri iki kişiye kadar olan ziyaretlerinde % 20 indirimden faydalanabilecekler. Kampanya 15 Eylül’e kadar geçerli olacak.

İndirimli öğlen menüleri devam ediyor

Club Go Mongo Kart sahipleri ayrıca öğlen yemekleri için geçerli olan indirimli menülerden yararlanmaya da devam ediyorlar. Eğer Club Go Mongo üyesi iseniz, İstinye Park, Meydan, Suadiye Park Go Mongo’larda hafta içi her gün 12:00–16:00 saatleri arasında indirimli menülerin tadını çıkarabilir; aynı fiyatlardan bir misafirinizi de ağırlayabilirsiniz.Rezervasyonlarda öncelik, özel davetlere katılım ayrıcalığı ve etkinliklerden öncelikli yararlanma hakkı da sunan Club Go Mongo’nun avantajları yıl içerisinde değişebiliyor.

Kaşif ruhlu gurmeleri cezbeden konsept 

Go Mongo restoranları, yemeklerinin lezzeti ve konseptiyle misafirlerine Moğolistan’daki geleneksel ziyafetlerin doyumsuz tadını yaşatıyor. Kendi seçtiğiniz karışımı oluşturmanıza olanak tanıyan “Mongolian Barbeque – Moğol Barbeküsü” konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi olan Go Mongo’da, açık büfede sergilenen et, sebze, noodle, sos ve baharat alternatiflerinden seçilen karışımlar özel bir sac üzerinde pişirilerek servis ediliyor. Tavuk, hindi, dana ve kuzu eti seçeneklerinin yanı sıra 25 çeşit sebze de açık büfede sunulan yiyecekler arasında yer alıyor. Değişik lezzetler oluşturmakta en büyük farkı oluşturan 20 çeşit sostan seçilecek alternatiflerin karıştırılmasıyla oluşturulan ve “Mongolian Barbeque” usulü hazırlanan yemeklerde neredeyse sonsuz bir çeşitlilik yakalamak mümkün!

Go Mongo’lar Suadiye, İstinye Park ve Meydan AVM’de

Yemeklerinin lezzeti ve konseptiyle misafirlerine Moğolistan’daki geleneksel ziyafetlerin doyumsuz tadını yaşatan Go Mongo restoranları şu adreslerde yer alıyor:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir