Domino’s’tan Bir İlk: “Ev Usulü Domates Çorbası”

En taze malzemelerle pizzalarını hazırlayan ve farklı lezzetleriyle yüzleri gülümseten Domino’s, tutkunlarını şaşırtmaya devam ediyor. Domino’s, Türk geleneksel mutfağının ve Ramazan sofralarının en gözde yemeği “Ev Usulü Domates Çorbası”nı tamamen doğal tadında sofralarla buluşturuyor.

Tarladan toplanan taptaze domateslerle hazırlanan domates çorbası’nı dumanı üstünde tüterken sunan Domino’s, Ramazan ayı başta olmak üzere bir numaralı tercihiniz olacak.

Domino’s ustaları tarafından harmanlanan en taze malzemelerin tam da en lezzetli anında sofralarla buluşmasıyla başlayan Domino’s keyfi, sofraları şölene dönüştürüyor. Kalitesini Kalder’in Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi araştırmaları ile kanıtlayan Domino’s, tutkunlarını şımartabilmek için yepyeni lezzetlerle farkını gösteriyor. İftar sofralarını eşsiz bir ziyafete dönüştüren Domino’s, yeni lezzeti ile annelerin yaptığı domates çorbasını evinize getiriyor. Çorba tüketiminin normalinin iki katına çıktığı Ramazan ayında, her yedi aileden altısının keyifle tükettiği domates çorbası mideyi rahatlatma özelliği ile de sofraların baş tacı oluyor.

Domino’s Pizza’nın dumanı üstünde tüten domates çorbası; dalından koparılmış taze domates ve baharatlarla pişiriliyor, tane karabiber ve tereyağının muhteşem uyumuyla akılları çeliyor.

Sıcacık domates çorbası ile lezzet yolculuğuna çıkabilmek için tek yapmanız gereken ise Domino’s Pizza’dan sipariş vermek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir