Doubletree by Hilton Avanos Kapadokya’da Grohe Konforu

Kapadokya Doubletree by Hilton Avanos Oteli’nin 126 banyosunda GROHE ürünleri, konfor ve estetiği bir arada sunuyor.

Türkiye’nin dünyaca ünlü Kapadokya bölgesinde yer alan Doubletree by Hilton Avanos Kapadokya  Oteli, olağanüstü vadileri, peribacaları, doğal tarihi ve kültürel yapısıyla dünyada eşi bulunmayan Kapadokya bölgesinde  Hilton seçkinliği, konforu ve ayrıcalıklarını sunuyor.

Doubletree by Hilton Avanos Kapadokya, UNESCO’nın 1985’den bu yana Dünya Mirasları listesinde yer alan Göreme Açık Hava Müzesi ile daha  birçok kültürel ve tarihi bölgeye ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumda yer alıyor. Kızılırmak manzarasına hakim olan otel 10.000 m²  yeşil alan üzerine kurulu ve konaklamanın yanı sıra, toplantı ve özel günler için bölgedeki en ideal seçim. Avanos’ta bulunan Doubletree by Hilton Avanos Kapadokya  Oteli modern mimarisi, çağdaş donanımı ve deneyimli ekibi ile misafirlere üst düzey konfor ve hizmet sağlıyor.

EN ÜST DÜZEYDE KONFOR

Doğanın eşsizliği ile Hilton seçkinliğinin buluştuğu dünyanın bu noktasındaki üst düzey konforu ise otelin 126 banyosunda kullanılan GROHE ürünleri sunuyor. Dokunsal ve davetkar  Grohtherm 3000 termostatik batarya serisi GROHE TurboStat® , GROHE CoolTouch® , SafeStop, EcoButton ve EasyLogic, özellikleriyle en üst düzeyde banyo keyfi için termostatik bataryalara özgü tüm teknolojileri bir arada sunuyor.

MODERN BANYOLARIN VAZGEÇİLMEZİ

Doubletree by Hilton Avanos Kapadokya’da vazgeçilmez kozmopolitan yaklaşımı ile dinamik ve kendine güvenli duruşu ile modern banyoların vazgeçilmezi Concetto serisi de kullanıldı. Yuvarlatılmış köşeler tüm seride rafine detaylar ortaya çıkarırken değişen ebatlardaki silindir formlar kendine has bir estetik oluşturuyor. Ürünlerin benzersiz tasarımları GROHE StarLight®krom kaplama ile tamamlanıyor. Lider GROHE SilkMove® kartuş teknolojisi yumuşak ve hatasız su kontrolü sağlayarak konforu artırıyor. Otelde kullanılan ve asma lavabolar, bide, pisuar ve tuvalet kurulumunda güvenli ve hızlı bir yöntem sağlayan GROHE Rapid SL sisteminin sunduğu geniş tasarım özgürlüğünden de sonuna kadar yararlanılmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir