Dünyanın Gençleri AIESEC’le İstanbul’da

AIESEC İstanbul’un düzenleyeceği 18. Anatolia Kongresi ile dünyanın dört bir yanından yüzlerce genç İstanbul’da buluşuyor. 14 – 19 Temmuz tarihleri arasında Japonya’dan Venezuela’ya 40 farklı ülkeden 300 genç, İstanbul’da ağırlanıyor.

AIESEC İstanbul’un 1995 yılından beri her sene düzenlediği kültürel anlayış, resepsiyon ve liderlik kongresi olan Anatolia Kongresi, farklı kültürlerden üniversite öğrencilerini bir araya getirerek, uluslararası AIESEC delegelerinin Türk kültürünü ve diğer kültürleri daha yakından tanımasını sağlıyor.

Trakya Grand Hotel’de 14 – 17 Temmuz tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından gelen 300 gencin katılımıyla gerçekleşen kongrenin hemen ardından 18 – 19 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Kültür turu kapsamında yurtdışından gelen tüm gençler İstanbul’un tarihi ve turistik semtlerini gezme şansı bulacaklar. Katılımcı gençler, kongre eğitmenleri ve deneyimli AIESEC üyeleri eşliğinde bir taraftan parlak bir gelecek ve yaşanabilir yarınlar oluşturmak için, liderlik konusunda tartışırken; bir taraftan da küresel iş dünyası ve gelişen toplumdaki rolleri ele alıyor olacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir