Electrolux Profesyonel’den “ecostore”

Yeni nesil buzdolaplarında daha fazla kapasite ve daha az enerji tüketimi.

Daha fazlasını talep eden profesyoneller için geliştirilen yeni nesil buzdolapları Electrolux, yüksek talepleri olan profesyonellerle birlikte çalışma konusunda köklü bir deneyime sahip. Electrolux Profesyonel, hedef kitlesi olan profesyoneller için sunulan ecostore serisini geliştirirken, ihtiyaç ve beklentilerin neler olduğunu görmek için kapsamlı araştırmalar gerçekleştirdi. Sonuçta, profesyonel bir mutfağın tüm ihtiyaçlarını “yenilikçilik-güvenilirlik sürdürülebilirlik” kombinasyonu ile karşılayan yeni nesil bir buzdolabı serisi ortaya çıktı. ecostore, daha az enerji tüketen, büyük bir depolama kapasitesine ve güçlü bir yapıya sahip bir buzdolabı. Ayrıca, yiyeceklerin kusursuz şekilde korunmasını garanti eden yeni özellikleri de bulunuyor.

Dokunmatik Ekran ve Optiflow
Ecostore buzdolabı serisi, mutfaktaki belki de en değerli unsuru, yani yiyeceklerin ömrünü uzatmak üzere tasarlandı. “Akıllı” hava sirkülasyon sistemi Optiflow, gıda maddelerinin kabin içindeki durumu ne olursa olsun optimal ısı istikrarını ve gıdaların her durumda kusursuzca muhafazasını sağlamak için gıda yükünüze adapte olur. Dokunmatik ekran ise tam otomatik kontrol sağlar: Gıda kategorilerine göre fabrikada set edilen değerlere göre buzdolabınızdaki yiyeceğe en uygun ısı ve nemi sağlar. Profesyonel bir buzdolabı, ev tipi bir buzdolabından 10 kat fazla enerji harcar. Bu nedenle, işletmeniz için doğru soğutucuyu seçmek, enerji maliyetlerini sınırlandıracak diğer unsurların yanında önemli bir karardır. Ayrıca bazı ecostore modellerinde, sera etkisini sınırlandıran ve soğutucunun çalışma ömrünü uzatan R290 doğal soğutucu gaz kullanılır.

Ekstra Depolama Kapasitesi
Ecostore, eşdeğer diğer buzdolaplarına kıyasla 50 litre fazla kullanılabilir hacım sunar. Depolama kapasitesi, kullanıcılar tarafından en çok talep edilen özelliklerden biridir.

Profesyonel Uzmanlık
Electrolux Profesyonel, 70 yıldan uzun süredir, catering ve ağırlama sektörlerine profesyonel mutfak ve çamaşırhane çözümleri ile hizmet sunuyor. Kapsamlı ürün serisi, tıpkı Electrolux gibi, güvenilirlik, yenilikçilik ve sürdürülebilirlikle eş anlamlıdır. Electrolux Profesyonel, tüm dünyada sosyal ve çevresel performansı ve ecostore serisi gibi ürün grupları ile tanınır ve ECA, EIA, DEST ve CECED gibi uluslararası standartları karşılar ve bu normların çok ötesine geçer. CECED, Avrupa normlarının geleceğine yönelik beklentiyi yansıtır ve ilk kez, profesyonel buzdolapları için (7 rakamının en yüksek enerji verimliliği seviyesini belirttiği) 1’den 7’ye kadar sıralamayı içeren bir sınıflandırma oluşturuldu. ecostore serisi Mart 2012’de piyasaya sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir