Elite World Otelleri’nden İşitme Engellilere Destek

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın destekleriyle, İşitme Engelliler Federasyonu tarafından gerçekleştirilen “İşitme Engelliler İçin Türkiye’nin İlkleri” ödül töreni bu yıl 15 Aralık Pazartesi günü Elite World İstanbul Otel’de gerçekleştirildi. Ödül törenine ünlü isimlerden Esra Erol, İdo Tatlıses, Saruhan Hünel katılırken, Esra Erol ödülünü alırken işitme engelli diliyle teşekkür ederek büyük alkış aldı.

İşitme Engelliler Federasyonu’nun her yıl gerçekleştirdiği ve geleneksel hale gelen “İşitme Engelliler İçin Türkiye’nin İlkleri” ödül töreni, iş ve sanat dünyasından birçok ismin katılımıyla Elite World İstanbul Otel’de gerçekleştirildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü, İdo Tatlıses, Esra Erol, Saruhan Hüner’in katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde, İşitme Engelliler Federasyonu (İEF) Yönetim Kurulu Başkanı Muammer AY yaptığı açılış konuşmasında “İşitme engelliler hayatın her alanında yer alıyor. İşitme engellilere destek veren ve her yıl gerçekleştirdiğimiz bu ödül törenine katılan firmalara, sponsorlarımıza, dostlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

İşitme Engellilere Elite World Otelleri’nden büyük destek

Elite World Otelleri, engelleri kaldırmaya yönelik gerçekleştirdiği projelere bir yenisini ekledi. İşitme engelli misafirlerine daha iyi hizmet verebilmek üzere, Elite World Otelleri personelinin aldığı “İşaret Dili” eğitimleri, İşitme Engelliler Federasyonu tarafından da ödüle layık görüldü.

Elite World Otelleri’ni temsilen konuşma yapan Elite World Otelleri Zincir Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Meriç, “Elite World Otelleri olarak engelleri kaldırmaya, işitme engelli misafirlerimize yardımcı olmaya biraz olsun katkımız olursa, ne mutlu bize” dedi.

Ödül töreninde işitme engelliler için çalışma yapan kurum ve kişilere İşitme Engelliler Federasyonu tarafından ödülleri takdim edildi. Elite World Otelleri adına verilen ödülü Elite World Otelleri Zincir Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Meriç teslim aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir