Emirates’ten Minik Yolculara Yepyeni Ve Eğlenceli Yol Arkadaşları

Emirates’in okul öncesi ve okul çağındaki yolcularına yönelik olarak hazırladığı yeni oyuncak setleri ile yolculuklar çok daha eğlenceli ve konforlu hale geliyor.

Emirates, sadece yetişkin yolcularının değil, okul öncesi ve okul çağındaki çocukların da keyifli bir yolculuk gerçekleştirmesi için, sunduğu yeniliklere devam ediyor. Minik yolcuların eğlenceli bir seyahat geçirmesi için tasarlanan farklı oyuncaklar ve oyun setleriyle Emirates uçuşları, çocuklar için de unutulmaz bir hal alıyor.

Artık Emirates’in çocuk yolcularını yepyeni bir oyuncak koleksiyonu bekliyor. İki ayrı seri olarak hazırlanan koleksiyon; okul öncesi ve okul çağındaki çocuklar için tasarlandı. Okul öncesi çocuklar için hazırlanan Fly With Me Monster (Yol Arkadaşım Canavar) koleksiyonu, her biri farklı özelliklere sahip olan Jimbob, Tezz, Camus ve Wagga karakterlerinden oluşuyor. Emirates’in çocuk yolcuları, her yeni uçuşta yeni bir canavarla koleksiyonlarını tamamlayabilecek.

Canavar oyuncaklar üç farklı kategoride sunuluyor. Yumuşak bir polara sarılı olarak gelen “Peluş Canavar”, emniyet kemerine sarılacak şekilde tasarlanmış ve güvenlik olgusunu aşılayan “Emniyet Kemeri Canavarı” ile çocukların içindeki sanat duygusunu ateşleyen ve minik Picasso’ları ortaya çıkaran “Çizim Canavarı”, bu eğlenceli seriyi oluşturuyor.

Okul çağındaki çocuklar içinse Emirates, dünyaca ünlü spor giyim markası Quiksilver ile birlikte özel bir koleksiyon hazırladı. Çocukların içindeki seyahat ve macera  tutkusunu ateşleyecek farklı ürünlerle hazırlanan üç farklı temada tasarlanan; sörf, kayak ve kaykay ürünleriyle yolculuk, okul çağındaki çocuklar için de daha keyifli bir hale geliyor.

Yeni  koleksiyon, keşif duygusunu uyandıran ürünlerden oluşuyor; özel tasarımlı cüzdanlar, eğlenceli oyun kartları ile Quiksilver arşivinden fotoğraflar içeren ve Emirates’in geçtiği lokasyonlardan oluşan özel bir kitapçık bu serinin parçaları.

Beş saatin üzerindeki uzun menzilli  tüm Emirates uçuşlarında, çocuklar için yeni oyuncak seçenekleri ve farklı Quiksilver tasarımlı ürünler, minik yolculara sunulacak. Aynı zamanda her yolculukta sunulan; E-Kids dergisi, renkli resim kalemleri, termos çantalar, Emirates markalı sırt çantası, uyku için göz bandı ve ünlü Dr. Seuss kitapları da yine Emirates’in çocuk yolcularını bekliyor.

Genel içinde yayınlandı olarak etiketlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir