Fuar Çözümlerinde 7S Farkı

Fuarcılık sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan 7S Grup, müşteri odaklı çözümleriyle firmaların en yakın iş ortağı olmayı başardı. 

Nisan 2011 yılında fuarcılık sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan 7S GRUP, son yıllarda kaliteli hizmet anlayışını mağaza ve ofis dekorasyonlarının yanı sıra firmalara özel tasarlanmış ürün teşhir standları tasarım ve uygulamaları alanlarına da taşıyarak firmaların her türlü ihtiyacını karşılamaya başladı. Gelişen dünyada firmaların yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri doğru fuar seçimidir. Bu noktada 7S Grup, müşterilerine yurt içi ve yurt dışında katılabilecekleri en doğru ve kaliteli fuarları seçmelerinde çözümler sunuyor. Şirket müşterilerinin katıldıkları fuarlarda ihtiyaçlarına yönelik en uygun tasarımı en doğru fiyat ve kalitede sunarak üretim,montaj ve demontajını sağlamak suretiyle komple hizmet sunuyor.

Firmaların fuar, mağaza, fabrika, alışveriş merkezi gibi noktalarda kullanabilecekleri ürün sergileme amaçlı her türlü teşhir standının,istenilen miktarda tasarım ve üretimini gerçekleştiriyor. 7S Grup,firmaların ihtiyaç duydukları birçok promosyon ve matbaa işlemlerini,dijital baskı işlemlerini de yapıyor.

En yakın çözüm ortağı

Şirket, imalat sürecini kendi atölyelerindeki deneyimli kadrosu tarafından titizlikle hazırlıyor ve her aşamasında da müşterilerinin incelemesine tabi tutuyorlar. Şirketin hedefi ise her proje ve markada,farklı stil çizgisi ve hizmet kalitesi ile sürekli çözüm ortağınız olmak.Çalıştığımız her firmanın kendileri için ayrı ayrı değer taşıdığını felsefesi ile yola çıkan 7S Grup, işlerine duydukları bağlılık, müşterilerine verdiği hassasiyetle en iyi sonuçları alıyor.

Fuar içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir