En İyi Blog Yazısını Oylarınızla Siz Belirleyin!

“Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” yarışmasının kayıtları 1 Mart tarihinde sona erdi. Yoğun ilgi gören yarışmaya Facebook sayfası üzerinden kayıt yaptıran blog yazarları şimdi halk oylamasından gelecek oyları bekleyecekler.  Bu yazarlara destek vermek isteyen herkes Facebook Gazella sayfasından yarışmacılara oy verebilir!

Gazella Turizm tarafından düzenlenen “Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” yarışması 1 Mart tarihinde sonlandı. Blog yazarları tarafından yoğun ilgi gören yarışmanın heyecan verici halk oylaması ise 2-15 Mart tarihleri arasında devam edecek. İlginç blog yazılarını okumak ve katılımcıları desteklemek isteyenler, Facebook üzerinden Gazella sayfasını beğenerek halk oylamasına katılabiliyorlar (http://www.facebook.com/GazellaTurizm).

Oylama sürecinde katılımcılar sahip oldukları toplam 3 adet oyu Gazella sayfasından en beğendikleri blog yazarlarına veriyorlar. Oylama sonucunda en çok oyu alan ilk on blog yazarı, yarışmanın son adımı olarak gitmeyi en fazla hayal ettikleri yeri ve orada yapacaklarını gün gün anlatan bir yazı yazıyor. Bu aşamanın sonunda ise jüri tarafından birinci seçilen aday, Gazella’dan 2500 avro değerinde rüya tatilini kazanıyor.

Yarışmanın birincisi, gidiş-dönüş uçak bileti ve günlük 100 avroluk harcırah tutarı kazandığı gibi pasaport hariç bütün masrafları Gazella tarafından karşılanıyor. Bu ödülün yanı sıra yarışmada ikinci seçilen blog yazarı St.Petersburg, Amsterdam, Prag, Roma, Beyrut veya Atina şehirlerinden birine gidiş-dönüş uçak bileti ile 4 yıldızlı bir otelde 3 gün konaklama fırsatının sahibi olacak. Yarışmanın üçüncü finalisti ise Letoonia tatil köyünden Eylül veya Ekim ayında herhangi bir Perşembe-Pazar konaklama ödülü kazanıyor.

Halk oylamasının ardından 16-26 Mart arasında blog yazarları, hayallerindeki yeri anlatan bir yazı yazacaklar. 31 Mart tarihinde ise kazanan finalist açıklanacak. Eğer bu yazarlara destek vermek ve hayal dünyanızı dünyanın farklı yerlerine dair yazıları okuyarak genişletmek istiyorsanız Gazella Facebook sayfanızdan oylarınızı kullanabilirsiniz (http://www.facebook.com/GazellaTurizm).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir