Engellere Karşı Hayatı Birlikte Tatlandıralım

Sapphire Çarşı’nın ev sahipliği yaptığı ”Engellere Karşı Hayatı Birlikte Tatlandıralım” Sosyal Sorumluluk Projesi’nin ilk etkinliği gerçekleşti.

Beyaz Ceketli Melekler Grubu, Mutfak Şefi Erdem Dırbalı ve Şef Elif Çıtak Dırbalı önderliğinde düzenlenen“Engellere Karşı Hayata Birlikte Tatlandıralım” sosyal sorumluluk projesinin ilk etkinliği 25 Mart Pazar günü Sapphire Çarşı’da gerçekleşti.

Sapphire Çarşı’da yapılan ”Engellere Karşı Hayatı Birlikte Tatlandıralım” sosyal sorumluluk projesine imza atan şeflerle birçok ünlü sanatçının bir araya gelmesi sonucu “12 masa 12 lezzet” adı altında 3000 adet ürün satışa sunuldu. Elde edilecek gelirle İstanbul Küçükbakkalköy Eğitilebilir Engelli Çocuklar İş Okulunda Mutfak Atölyesi yaptırılacak. Ayrıca engelli çocuklara “Beyaz Ceketli Meleklerimiz” adıyla yemek dersi verilecek.

Kariyerlerinde zirvede olan şefler, umutlarını hiçbir zaman yitirmeyen ve yaşama sevinci ile hayata tutunan engellilerin hayatlarını, hem çabaları ile hem de yaptıkları güzel pastalarla tatlandırdılar.

Sunuculuğunu Elif Korkmazel’in yaptığı etkinliğe Sinem Kobal, Romalı Perihan, Zeynep Kasımlıoğlu, Esra Bayar, Gülşen Aybaba gibi sanat ve iş dünyasından ünlüler katıldı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir