Betie’s… Çok Lezzetliyiz…

Özel günlerinizde ve en mutlu anlarınızda bir sevdikleriniz, bir de Betie’s yanınızda… Tasarım ürünleri ve birbirinden farklı aranjmanları ile Betie’s, doğum günleri ve farklı organizasyonlara has muhteşem tatlar sunarak anılarınızı unutulmaz kılıyor.

“Çok lezzetliyiz” sloganı ile farklı ve kişiye özel ürünler sunan Betie’s,  değişik temalarla hazırladığı lezzet topları ile tatlı yemeyi adeta bir şölene dönüştürüyor. Yılbaşı, Sevgililer Günü, düğün, doğum günü, evlilik yıldönümü, Anneler-Babalar Günü, baby shower, doğum gibi özel günlerde, kurumsal etkinliklerde veya sadece içinizden geldiği için sevdiklerinize hediye yollamak istediğinizde Betie’s sizin yerinize birbirinden hoş alternatifler düşünüyor.

Özel karışımların nefis çikolatalarla birleştiği uğurlu lezzet topları, Betie’s’in en çok tercih edilen ürünlerinden… Damak tadınıza göre çikolatalı ve bademli olarak hazırlanabilen lezzet toplarının yanı sıra Betie’s’in zengin ürün yelpazesinde kurabiye-kek buketleri, cup cakeler ve özel tasarım pastalar yer alıyor.

 

Tadı kadar görüntüsüne de doyum olmayan Betie’s ürünlerinin yapım sırrı, isteyen herkesle Lezzet Sınıfı’nda paylaşılıyor. Betie’s’in kendi mutfağında düzenlediği temel pastacılık, cup cake-kurabiye-şeker hamuru yapımı ve figürleme eğitimleri, yediden yetmişe lezzet ve yemek tutkunlarını bir araya getiriyor. Sadece enfes ürünleri ile değil, zamanında teslim garantisiyle de öne çıkan Betie’s, Facebook sayfasını beğenen herkese yüzde 15 indirim de hediye ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir