EXP-ERT DMC 3. yılını Albüm’de kutladı

STAR EFFECT mottosuyla geceye hazırlanan EXP-ERT DMC 3. yılını Kuruçeşme’nin gözde mekânlarından Albüm’de STAR misafirleri ile kutladı.

Türkiye’nin her yerinden toplamda 200 acente yöneticisi, birbirinden önemli tur operatörleri, TÜRSAB Yöneticileri ve turizm basının güzide temsilcilerin katılım gösterdiği gecede EXP-ERT DMC Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Ertem, gecede misafirlerini kapıda karşılayıp bire bir ilgilendi.

Ukraynalı melekler göz doldurdu

Gecenin en özel dakikaları Ukrayna’dan gelen dansçı kızların sergiledikleri şovdu. Yoğun bir haftanın sonuna doğru misafirler DJ Mert Demir’in geceye özel hazırladığı repertuar ile stres atma fırsatı yakalarken bir yandan da mekanın özel hazırladığı lezzetleri tanımladı.

Kemal Ertem: “Tek hedefimiz yeni tur paketleri ve destinasyonlarla yola devam etmek”

EXP-ERT DMC Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Ertem yaptığı konuşmada “3 yıldır misafirlerimize Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Moldova, Balkanlar ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz. Sadece acentalar ile çalışıyoruz. Şirketlere hizmet vermiyoruz. Çıktığımız ilk günden bu yana geçmişten gelen tecrübemizi, bölge birikimimiz, yetkini personelimiz ve kusursuz hizmet mottosuyla destekleyip hızlı yol aldık” dedi. Ertem, bundan sonraki tek hedeflerinin yeni tur paketleri ve destinasyonlar ile misafirlerin güvenini boşa çıkarmadan yola devam etmek olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir