Filizler’den %100 Yerli ‘Steak Köfte’

Geleneksel Türk köftesinin farklı sunumu ‘Steak Köfte.’

Müsterilerine yeni lezzetler sunabilmek için Ar-Ge çalısmalarına hız veren Filizler
Köftecisi’nde yepyeni bir lezzet doğdu. Geleneksel Türk köftesi, özel hazırlanan kıyma ve yoğurma yöntemi kullanılarak işlendi. Çağdaş steak sunumu ile birleştirildi ve adına ‘Steak Köfte’ denilen lezzet, beğenisine sunulan müşterilerden tam not aldı. Filizler, Steak Köfte’yi denemek için müşterilerini Kız Kulesi’nin tam karsısında yer alan Filizler Köftecisi’ne davet ediyor.

TÜRKİYE’DE BİR İLK
Yemek konusunda araştırma ve geliştirme alanında yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekleyen Filizler Köftecisi yeni ürünü ile büyük beğeni topladı. Kısa süre içinde restoranın en beğenilen ürünleri arasında giren ‘Steak Köfte’ Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

200 GRAMLIK DEV LEZZET
Yeni ‘Steak Köfte’ 200 gram ağırlığı ile tam anlamıyla doyurucu bir yemek olarak hazırlandı. Ahşap servis tabağı ile sunulan ‘Steak Köfte’nin yanında kızartılmış sebze, özel steak sosu, püre ve kızartılmış ekmek dilimleri yer alıyor. Lezzetli olduğu kadar uygun fiyatıylada dikkat çeken Steak Köfte’yi 24 lira karşılığında Filizler Köftecisi’nde tadabilmek mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir