Gazella Turizm’den Kurban Bayram’ında tatil fırsatları

Yaz aylarında tatil yapamayanlar ya da tatile doyamayıp farklı yerler keşfetmeyi isteyenler için Gazella Turizm’in Ekim ayı programı dopdolu. Güney Afrika, Kenya, Hindistan, Vietnam-Kamboçya-Tayland, Peru-Bolivya, Şili-Arjantin-Brezilya, Sicilya ve Berlin turları sıra dışı bir tatil yapmak isteyenleri bekliyor.

Yaz aylarını deniz-kum-güneş üçlüsüyle geçirin, yeni yerler keşfetmeyi serin havalara saklayın. Gazella Turizm 19-30 Ekim tarihleri arasında düzenleyeceği turlarıyla farklı deneyimler yaşatıyor. Özel turlarıyla farkını ortaya koyan Gazella Turizm’in ekim ayı için sunduğu tatil fırsatları arasında karar vermek zor olacak.

Afrika kıtasını keşfetmek isteyenler Güney Afrika turuyla Ümit Burnu’nun ve Cape Town’ın eşsiz manzarasının tadını çıkarabilir ya da Kenya turuyla modern şehir hayatından biraz uzaklaşarak maceraya atılabilir ve vahşi hayvanların yanı sıra kabileleri gözlemleme şansı yakalayabilir. Otantik bir tatil arayanlar seçimlerini Hindistan’dan yana yaparak farklı ayinlere, Hint mutfağı ve danslarına tanık olabilir aynı zamanda safari çılgınlığına atılabilirler. Alışılmışın dışında tatil geçirmek isteyenler ise UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan tapınakları, sıcakkanlı insanları ve otantik kültürleriyle Vietnam, Kamboçya ve Tayland turunda aradıklarını buluyor.

Bayramı biraz daha uzakta değerlendirmek isteyenler ise Peru ve Bolivya turuyla Güney Amerika’nın keşfedilmemiş yerlerini ziyaret ederek Macchu Pichu ve Titicaca Gölü gibi doğal güzellikleri görme fırsatı elde edebilir. Santiago, Buenos Aires ve Rio gibi egzotik şehirleri görmek isteyenler de Gazella’nın Şili, Arjantin ve Brezilya turuyla eşsiz güzelliklere tanıklık edebilir. Ya da Küba turuna katılarak dünyanın en iyi puro, rom ve kahvelerinin merkezi olan Küba’da, sahilde dans edebilir.

Daha yakın yerlere gitmek isteyen tatil severler, Sicilya’nın en güzel İtalyan yemeklerini, eşsiz şaraplarını tadabilir veya Berlin’de gündüz müze ve sergileri, gece kulüpleri gezerek stres atabilir.

Gazella Turizm 19-30 Ekim tarihleri arasında düzenleyeceği turlarda dört veya beş yıldızlı otellerde konaklama imkanı sunuyor. 880 ile 3990 Avro arasında değişen tur fiyatları ve turlarla ilgili detaylı bilgilere www.gazella.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir