Geleceğe yatırımın yeni yolu: Fagor E-VO Generation Bulaşık Makineleri

Yenilikçi ve devrim niteliğindeki fikirler yeni jenerasyon Fagor Bulaşık Makineleri’nde mutfak profesyonelleriyle buluşuyor.

Fagor, bulaşık makineleri serisi ile otel ve restoranlara tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında birleştiren ve sadece üst düzey makinelerde sunulan geniş ürün gamı ve özellikleri sunuyor. İki farklı bakış açısına göre tasarlanan bulaşık makineleri, hem yüksek verimli, etkili ve çevre dostu hem de bakım ve temizlik açısından basit ve kolay çözümlere sahip. Yeni jenerasyon bulaşık yıkama işleminde tüm gereksinimleri karşılayan; tasarım, verimlilik, sağlamlık ve güvenilirliğin ön planda tutulduğu üç farklı ürün yelpazesi sunan Fagor bulaşık makineleri serisi küresel pazara yeni bulaşık yıkama anlayışı getirerek, geleceğe yatırım yapmanın en yeni ve kolay yolu…

AYRICALIK İÇİN YENİ BİR ANLAYIŞ: E-VO ADVANCE

En iyiyi isteyen, aynı zamanda kullanım ve bakım kolaylığı sağlayan, son derece verimli ürünler isteyenler için tasarlanmış makinelerdir.

E-VO Advance akıllı makineler profesyonelleri hayalini kurdukları tüm gereksinimleri karşılamaktadır: teknoloji, enerji verimliliği, üstün düzeyde faydalanabilme, dayanıklılık, özelleştirilebilir yıkama programları, kendini-temizleme veya kendini tahliye etme ile bakım süresini en aza indirmek üzere kendiarızasını bulma gibi özellikler… KOLAY… MÜMKÜN: E-VO CONCEPT + Mümkün değilmiş gibi görünüyor ama gerçek. Sonunda lüks ve pahalı ürünlerin tüm özellikleri ve faydalı yönlerini bir araya getiren, basit bir elektromekanik kontrol paneli ve bileşenlere sahip bir makine var. E-VO Concept + ürün serisi son derece

verimli ve etkin bir yıkma ve durulama (EFFI-WASH ve EFFI-RINSE) sunarak şebeke suyunda düşük basınç sorunu yaşayan yerler ile zorlu verimlilik gerekliliklerine sahip yerler için mükemmel bir çözüm oluşturmaktadır. Artık E-VO Concept + var, tek kelime ile mümkün.

UYGUN FİYAT, YÜKSEK TEKNOLOJİ: E-VO CONCEPT

Teknoloji ile kullanım kolaylığının bir arada olamayacağına inananlar için, artık E-VO Concept var. Sadece lüks ve pahalı ürünlerin sağladığı özellikleri ve faydalı yönleri kullanım kolaylığı ve verimliliği ile bir araya getirerek, piyasanın en ağır koşullarında kullanım için hazırlanmış dayanıklı teknolojisi ile sınıfında ödül kazanan bir ürün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir