Gezginlerin Vazgeçilmez Durağı Güney Afrika!

Macera, eğlence, huzur, leziz yiyecekler, nefes kesen doğa, bakir topraklar ve safarinin adresi Güney Afrika’yı alışılagelmiş tur anlayışının dışına çıkan Gazella Turizm farkıyla 19-26 Ağustos tarihleri arasında keşfetmeye ne dersiniz?

Gazella Turizm’in Ağustos ayında gerçekleştireceği Güney Afrika turu ile vahşi yaşamın gizli kalmış yanlarını keşfedeceksiniz. Büyük beşliyi yakından görme şansı elde ederken nefes kesen doğanın her bir karesini fotoğraflamak isteyeceksiniz. Penguenlerle yüzmek, Hint ve Atlas Okyanusu’nun birbirine karıştığı Ümit Burnu’nu görmek ve eğlencenin asla sona ermediği Cape Town’da dünyanın en güzel plajlarına tanıklık etmek Gazella Turizm’in 19-26 Ağustos tarihleri arasındaki turuyla mümkün.

Tur boyunca Gazella ile seyahat etmenin ayrıcalığını, evden havalimanına özel servis hizmeti, 20 kişilik gruplarla sınırlı tur kapasitesi ve sonradan saklı maliyet çıkarmama özellikleriyle hissedeceksiniz.

Neden Güney Afrika? 

  • 1086 metreyüksekliğinde, üzerinde 1470 çeşit bitki bulunduran Cape Town‘ın sırtını yasladığı Masa Dağı’nın dudak ısırtan manzarasını izleyebilirsiniz.
  • Hint Okyanusu ile Atlas Okyanusu’nun birbirine karıştığı dalgalara şahit olup, Ümit Burnu’nu görebilirsiniz.
  • Büyük Beşli olarak anılan takımı (Fil, Afrika bizonu, aslan, bizon, leopar ve gergedan) yakından görme şansını bulacağınız Pilanesberg Parkı’nı ziyaret edebilirsiniz.
  • Tüm dünyanın en prestijli turizm komplekslerinden biri sayılan Sun City’de konaklayabilirsiniz.
  • Güney Afrika’nın tarih boyunca karşılaştığı zorluklar hakkında detaylı bilgilere ulaşacağınız Apartheid Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir