Saraylıların En Alımlısı Karafırın Sultan Tatlıları

KARAFIRIN Sultan serisi, güzellikleriyle şanları kıtalara yayılmış Osmanlı sultanlarının isimlerini taşıyan birbirinden leziz çeşitleriyle, Ramazan’da ve bayramda saraylara layık ikramlar için sizleri bekliyor.

Sultanların damak zevklerinden ilham alınarak yapılan masal gibi lezzetleriyle KARAFIRIN Sultan tatlıları, asil ve ayrıcalıklı bir Ramazan ikramı arayanlara saraylara layık bir seçenek sunuyor. Ramazan boyunca ve bayramda hem hediyelik hem de ikramlık ayrıcalıklı ve özel bir tatlı arıyorsanız, karşı konması mümkün olmayan yoğunluktaki lezzeti ve gösterişli sunumuyla KARAFIRIN Sultan, muhteşem bir Osmanlı seçeneği.

                                                      

Yedi kıtaya nam salmış Hürrem, zarafetiyle Şair Münib’e ilham vermiş Mihrişah, güzeller güzeli Gülcemal, muhabbetli Nakşidil, asil Nurbanu, marifetli Mahfiruz ve oğlu yeniçağı, kendi semayı aydınlatmış Hüma… KARAFIRIN’ın dillere destan yedi sultanın ismini verdiği Sultan serisindeki tatlılar, masallardaki perdeler gibi katman katman, çıtır çıtır, incecik hamurların içerisine sarılmış, taptaze fıstık ve kaju parçalarıyla damakta eriyorlar. Ramazan sofralarını tam da özlediğiniz gibi bereketlendirip şenlendiriyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir