Gıda ve içecek sektörü ANFAŞ Food Product’ta buluşuyor

Fuarcılık sektörünü Antalya’da dünya pazarıyla buluşturan ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi; Anadolu Aşçılar Federasyonu’nun (ANFED) partnerliğinde, ANFAŞ Food Product Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nda kapılarını 30’uncu kez açmaya hazırlanıyor.


06-09 Şubat 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda, 300’ün üzerinde katılımcıyı, tüm Türkiye’den ve yurt dışında 70’in üzerinde ülkeden 50 binden fazla profesyonel ziyaretçiyle bir araya getirmeyi planlayan ANFAŞ, 40 bin metrekare alan üzerinde yine ev dışı tüketim (EDT) grubunun buluşma noktası olacak.

Ali Bıdı: “Daha görkemli bir fuar bizi bekliyor”

ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, fuara ilginin büyük olduğunu söyleyerek, önümüzdeki yılın ikinci ayında sektörün lider firmalarını yine ANFAŞ Food Product çatısı altında buluşturacaklarını ifade etti. Başkan Bıdı, “30’uncusunu düzenleyeceğimiz fuar, sürpriz gelişmelerle yapılacak. Ünlü isimleri ağırlayacağız. Etkinlik alanındaki şovlar yine büyüleyecek. Ayrıca yeni yılda Hotel Equipment ile ANFAŞ Food Product fuarını birbirinden ayırdık. Daha geniş alanda, daha da görkemli bir fuar bizi bekliyor” dedi.

Tamer Özkan: “44 şef damak tadını zirveye ulaştıracak”

Food Product’ta ANFAŞ’a partnerlik yapacak olan Anadolu Aşçılar Federasyonu (ANFED) Başkanı Tamer Özkan ise, fuar kapsamında 22 work shop yapılacağını belirterek, “Bu workshoplarda, Akdeniz Bölgesi’nin değerli şefleri ile birlikte ülkemizin diğer bölgelerinden ve KKTC’den şefler sunum yapacak. Toplamda 44 şef damak tadını zirveye ulaştıracak. Açılış töreni ve şeflerin sunumu için özel bir alan hazırlandı. Değişik üniversitelerden öğrenciler de misafirlerimiz olacak. Ayrıca, içecek bölümünde miksoloji yıldızlarının kokteyl yarışması gerçekleştirilecek. Fuarın üçüncü gününde de katılımcı firmalar onuruna konser verilecek” diye konuştu.

#anfaş #AnfaşUluslararasıFuarveKongreMerkezi #AnadoluAşçılarFederasyonu #ANFED #ANFAŞFoodProductUluslararasıGıdaveİçecekİhtisasFuarı #turizm #gastronomi #mutfak #fuar #antalya #gıda #alibıdı #tamerözkan

 

 

Fuar içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir