Grand Pera Taste Hub 8 Aralık’ta açılıyor

Beyoğlu’nun yaşayan mirası aynı zamanda kültür, sanat, eğlence, moda ve gastronominin buluşma noktası Grand Pera, yıl içinde yaptığı çağdaş sanat sergileri, filarmoni ve caz konserleri, sahne gösterileri ve dans performanslarının yanında şimdi de Grand Pera Taste Hub ile nitelikli gastronomi markalarını Beyoğlu’na kazandırarak “Beyoğlu’nun Buluşma Noktası” olmaya hazırlanıyor.


Beyoğlu’nun yeni buluşma noktası Grand Pera Taste Hub, 8 Aralık’ta dünya mutfağının en aranan tatları ve yemek eşlikçisi sahne programları ile Grand Pera’nın 2. katında açılıyor. Beyoğlu’nda eski eğlenceyi arayanların yeni adresi Grand Pera Taste Hub yemek ile eğlenceyi bir arada sunuyor. Dünya mutfaklarından en özel restoranlar ile şehre yenilik ve farklılık katacak, lezzet, müzik ve eğlencenin buluşma noktası Grand Pera Taste Hub, yemek zevkinizi zirveye taşıyor. Grand Pera Taste Hub, gastronomi etkinliklerinin yanı sıra dans, müzik, eğlence, söyleşi, stand up gösterileri ile sadece damak zevkine değil aynı zamanda beş duyuya hitap eden bir deneyim merkezi.

Günlük 6 binden fazla kişiye hizmet verecek

Günlük 6 binden fazla kişiye hizmet verecek olan Grand Pera Taste Hub, sokak ve dünya lezzetlerini tek bir çatı altında topluyor. Ziyaretçilere lezzet çeşitliliğini birçok ünlü marka ile sunan Grand Pera Taste Hub, Beyoğlu’nun en konforlu ve hijyenik yeme- içme alanı olarak misafirlerini ağırlıyor. Beyoğlu’na yepyeni bir soluk kazandıracak Grand Pera Taste Hub’da her hafta canlı müzik ile Latin dans günleri, Tuz Biber ile stand-up gösterileri, şef buluşmaları, canlı ve Overdaze Academy ile dj müzik etkinlikleri ile yemek zevkiniz eşsiz bir eğlenceye dönüşüyor.

Grand Pera Taste Hub’da gastronomi ile birlikte her hafta Salı günleri canlı müzik, Cuma günleri Latin ve swing dans ile Latin canlı müzikleri ve her Cumartesi Tuz Biber stand up ile Overdaze Academy dj performansları gastronomik yolculuğa eşlik edecek program olacak.

Neler var?

Bilindik tatların dışına çıkarak sokak lezzeti kültürünü tekrar gün yüzüne çıkaran Yumami, pizzanın bir yemek olmaktan öte bir hayat tarzı olduğunu savunan ve bunu lezzetlerine yansıtan Nappo Pizza Grand Pera Taste Hub’ta damak tadına düşkün ziyaretçilerin uğrak noktası oluyor. Kahve tutkunları için Blak Coffee, çaydan vazgeçemeyenlere Poppin Bubble Tea, çikolata ve kahve ikilisinin en güzel sunumlarla buluştuğu Mendel’s keyifli sohbetlerinize sıcak dokunuşlar yapıyor. Kocaman Arjantin burgerları ile Crespo Burger hem damak tadınıza hem de görsel zevkinize hitap ederken; sağlıklı fast food yemek isteyenlerin ilk tercihi ÇoSa, Grand Pera Taste Hub’ta misafirlerini ağırlıyor.

#GrendPera #Beyoğlu #yenimekan #yeni #kültürsanat #eğlence #moda #gastronomi #çağdaşsanatsergi #filarmoni #cazkonser #GrandPeraTasteHub #gastronomi #BeyoğlununBuluşmaNoktası #taksim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir