Groupon Community, WWF ile dünya çapında büyümeye devam ediyor

Groupon ve WWF, doğal hayatı korumak ve nesli tükenmekte olan canlıları koruma altına almak adına bir çalışma başlattı.

Dünya çapında 48 ülkede yeme-içme, tatil, hizmet ve ürün kategorilerinde günlük kampanyalar sunan Groupon ve WWF, doğal hayatı korumak, nesli tükenmekte olan canlıları koruma altına almak adına bir çalışma başlattı.  28 ülkenin katılım sağladığı kampanyaya, site ve sosyal medya üzerinden destek veriliyor.

ABD, Belçika, Güney Afrika, İtalya, Polonya, Türkiye, Almanya, Brezilya, Hindistan, Kolombiya, Romanya, Ukrayna, Arjantin, Danimarka, Hollanda, Norveç, Şili, Yunanistan, Avustralya, Filipinler, İspanya, Yeni Zelanda, Singapur, BAE, Fransa, İsveç, Peru, Tayvan’ın katılım sağladığı kampanyaya site ve sosyal medya üzerinden destek veriliyor.

Kampanya Türkiye’de WWF Türkiye’nin “Türkiye’nin Canı” kampanyasına “Bir Yardımla Nesli Tükenmekte Olan Canlıları Yarınlara Taşıyın!” başlığı ile 10 Haziran 2013 tarihinde hayata geçti. Kampanyanın amacı, ülkemizde tehlike altında olan 134 türün biyolojik çeşitliliğinin korunması ve “Türkiye’nin Canı Kampanyası” kapsamında toplanan bağışlarla gelecek projelere fon oluşturulması olarak belirtiliyor.

Bu kampanya ile katkıda bulunabileceğiniz projeler: Yer Altının Dev Kanatları, Antalya’nın Beşi Bir Yerdesi, Hatay Dağ Ceylanları, Samandağ Deniz Kaplumbağaları, Küre Dağları’nın Şapkalı Gizemi: Mantar ve Yer Yediuyuru Yok Olmasın olarak sıralanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir