GTD, üyelerine Gizli Denetleme ve Müşteri Deneyimi etkinliği düzenledi

Gastronomi Turizmi Derneği (GTD), üyelerine özel Gizli Denetleme ve Müşteri Deneyimi etkinliği gerçekleştirdi.

XSIGHTS Araştırma, Gastronomi Turizmi Derneği önderliğinde 27 Şubat Salı günü Crowne Plaza İstanbul – Harbiye ev sahipliğinde Gizli Denetleme ve Müşteri Deneyimi  etkinliği düzenledi. Sektöre farkındalık ve değer katmak amacıyla sektörün önde gelen isimlerinin bir araya geldiği etkinlikte kurumsallaşmanın alanlarından biri olan gizli müşteri çalışması misafirlere aktarıldı. Uluslararası kalite standartlarında kurumsallaşmanın ince detaylarının anlatıldığı etkinlikte rekabette farklılaşabilmek adına müşteri deneyiminin öneminden bahsedildi.

Gürkan Boztepe: “Uluslararası her zincirdeki işlemleri kontrol eden bir mekanizma olmalı’’

GTD Başkanı Gürkan Boztepe, uluslararası alanda yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren yetkili kurumları İstanbul’a davet ederek etkinliği gerçekleştirdiklerini belirtti. Etkinliğin gastronomi turizmine etkisine değinen Boztepe, “Üyelerimizin, özellikle uluslararası zincirler dahil olmak üzere, bugün dünya standartlarında olduğunu biliyoruz. Bu anlamda, Gastronomi Turizmi Derneği olarak üyelerimize daha fazla fayda sağlayabilmek amacıyla gizli müşteri konusunu gündeme getirdik. Bugün uluslararası her zincirin içerisinde yapılan işlemleri kontrol eden bir mekanizma olması lazım’’ diye konuştu.

Gastronomi turizmi çatısı altında pek çok paydaşın bu işin içerisinde olduğunun altını çizen Boztepe, Türkiye’nin yerel ürünlerinin yurt dışına satılması noktasından yurt içinde e-ticaret siteleri üzerinden pazarlanmasına kadar ki süreçlerde birçok paydaş grubun konuyla yakından ilgili olduğunu ifade etti ve konunun önem arz etmesi sebebiyle dönemsel olarak tekrar edilmesi gerektiğine de işaret etti.

#gastronomiturizmiderneği #gtd #XSIGHTSAraştırma #gürkanboztepe #gastronomiturizmi #gastronomi #GizliDenetlemeveMüşteriDeneyimietkinliği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir