Güral Sapanca 2012’ye İki Ödül Birden Alarak Girdi

Güral Sapanca Wellness & Convention, sunduğu mükemmel hizmetle 2012’ye iki ödüle birden layık görülerek girdi. İlk olarak otelcilik alanında prestijli bir yere sahip “Otel Puan Ödülleri”nde “En İyi İstanbul Çevre Oteli” ödülü seçilen Güral Sapanca, ertesi gün de “Ace of MICE Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri”nde “Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin ilk wellness oteli Güral Sapanca Wellness & Convention, Şubat ayında artarda aldığı iki ödülle kalitenin her zaman kazandıracağını ispatladı! Güral Sapanca ilk olarak, otelcilik alanında prestijli bir yere sahip olan ve binlerce ETS misafirinin Otelpuan.com adresinde kaldıkları oteli oylayarak belirlediği Otel Puan Ödülleri’nde “En İyi İstanbul Çevre Oteli” ödülü seçildi. Bu ödülle İstanbul’dan uzaklaşmadan yapılan en iyi tatil adresi olduğunu bir kez daha gösteren Güral Sapanca, ertesi gün “Ace of MICE Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri”nden aldığı “Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli” ödülüyle de iş dünyasının ilk tercihi olduğunu da kanıtladı.

Hem ailelerin hem de iş dünyasının ilk tercihi Güral Sapanca 

“Art arda aldığımız bu iki ödül, kaliteli hizmetin her zaman kazandıracağına duyduğumuz inancı güçlendirdi,” diyen NG Hotels & Resorts Turizm Koordinatörü Kamil Berk sözlerine şöyle devam etti: “Halkın oylarıyla aldığımız ‘En İyi İstanbul Çevre Oteli’ ödülü, kaliteli hizmete önem veren İstanbulluların kendilerine en yakın hissettiği otel olarak Güral Sapanca’yı gördükleri anlamına geliyor.

Türkiye’nin en iyi otellerinin bulunduğu Marmara Bölgesi’ne yönelik ‘En İyi Toplantı Oteli’ ödülü almamız da çok anlamlı. Kaliteli hizmete ve personel eğitimine verdiğimiz önem ve yatırımlarımızın böyle bir takdirle karşılanmasından, dahası bunun böylesi ödüllerle taçlandırılmasından NG Hotels & Resorts olarak büyük onur duyduk. Kalite konusundaki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Proje aşamasından itibaren doğaya saygı ilkesinden ayrılmadan planlanan otelimizin, sahip olduğu tüm diğer kalite belgelerine 2012 yılında Yeşil Yıldız belgesini de eklemeyi hedefliyoruz.”

Güral Sapanca, 6 kalite belgesine sahip Türkiye’nin tek 5 yıldızlı oteli

Güral Sapanca Wellness & Convention, ormanlarla çevrili muhteşem doğa içerisindeki konumu, misafir konforu öncelikli tutularak planlanmış mimarisi, dekorasyonu ve üstün hizmet kalitesine verdiği önem ile hem tatil, hem de toplantı amaçlı konaklamaların ideal adresi olarak öne çıkıyor.

Üstün hizmet kalitesi, donanımlı personeli ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla geçtiğimiz yıl içinde 6 kalite belgesini birden almaya hak kazanan Güral Sapanca Wellness & Convention, Türkiye’de 6 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumunda bulunuyor.

Güral Sapanca’nın kalite yolculuğunda bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde almaya hak kazandığı belgeler şu şekilde sıralanıyor:

·         TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardı

·         TS EN ISO 22000:2006 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı

·         TS 18001:2004 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı

·         TS EN ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Standardı

·         TS EN ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti-Müşteri Şikayetlerinin Ele Alma Yönetim Sistemi Standardı

·         Bugün Türkiye’de sadece 3 otelde bulunan Euroespa Wellness belgesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir