Hayalindeki Tatili Blogunda Bir Yazı ile Anlat, Gazella Gerçeğe Dönüştürsün!

Gazella Turizm, “Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” yarışmasıyla kalemi en kuvvetli blog yazarını hayallerindeki ülkeye gönderiyor. Gezi yazılarını bloglarında okuyucularla paylaşarak yarışmaya katılan blog yazarlarından halk oylamasında en çok oyu toplayan, bütün masrafları Gazella’ya ait 2500 avro değerinde rüya gibi bir yolculuğa çıkacak. 

Geleneksel tur anlayışına getirdiği yeniliklerle tatillerde yeni bir devir başlatan Gazella Turizm düzenlediği “Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” yarışması ile hayallerinde gitmek istediği yeri en güzel anlatan blog yazarının düşlerini gerçekleştirecek.

Turlarını ziyaret edilen yerlerin kültürlerini ve tarihi özelliklerini öne çıkartarak kurgulayan Gazella Turizm, düzenlediği bu yarışmayla blog yazarlarına istedikleri ülkede gönüllerince gezebilme şansını sunuyor. Gazella Facebook Fan (http://www.facebook.com/GazellaTurizm) sayfasında yer alan “Yarışma” sekmesi üzerinden gerçekleşecek olan yarışmanın katılım süreci ise oldukça kolay ve rahat. Bloglarında Türkiye veya başka bir ülkeye ait toplam üç adet gezi yazısı bulunanlar, Gazella Facebook fan sayfası üzerinden bloglarını yarışmaya kayıt ettirerek yarışmaya katılıyorlar. Ardından, Facebook sayfasında bloglar halk oylamasına sunuluyor. Oy vermek isteyenler, Facebook üzerinden Gazella sayfasını beğenerek halk oylamasına katılabiliyorlar. Bu sayede katılımcılar sahip oldukları toplam 3 adet oyu Gazella sayfasından en beğendikleri blog yazarlarına veriyorlar. Belirlenen süre içerisinde halk oylaması sonucunda en çok oyu alan ilk on blog yazarı, yarışmanın son adımı olarak gitmeyi en fazla hayal ettikleri yeri ve orada yapacaklarını gün gün anlatan bir yazı yazıyor.

Bu aşamanın sonunda jüri tarafından birinci seçilen aday, Gazella’dan yaklaşık 2500 avro değerinde rüya tatilini kazanıyor.

Şaşırmak İçin Görmeniz Gereken 55 Yer kitabının yazarı ile simdigezelim.com blogunun sahibi Başar Kurtbayram, ozlem-pansiyon.blogspot.com blogunun sahibi Özlem Yücel, Milliyet Cadde Haber Müdürü Menderes Özel, Letoonia Yönetim Kurulu Üyesi Velit Gazel, Gazella Outgoing Müdürü Kaan Şaf ve Marjinal Porter Novelli Genel Koordinatörü Leylan Yener yarışmada jüri üyeleri olarak görev alıyorlar.

Yarışmanın birincisi, gidiş-dönüş uçak bileti ve günlük 100 avroluk harcırah tutarı kazandığı gibi pasaport hariç bütün masrafları Gazella tarafından karşılanıyor. Bu ödülün yanı sıra yarışmada ikinci seçilen blog yazarı St.Petersburg, Amsterdam, Prag, Roma, Beyrut veya Atina şehirlerinden birine gidiş-dönüş uçak bileti ile 4 yıldızlı bir otelde 3 gün konaklama fırsatının sahibi olacak. Yarışmanın üçüncü finalisti ise Letoonia tatil köyünden Eylül veya Ekim ayında herhangi bir Perşembe-Pazar konaklama ödülü kazanıyor.

“Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” yarışmasının kayıtları 15 Şubat’ta başlayıp, 1 Mart tarihinde sona erecek. Ardından 2-15 Mart tarihleri arasında halk oylaması gerçekleşecek. 16-26 Mart arasında blog yazarları hayallerindeki yeri anlatan bir yazı yazdıktan sonra 31 Mart tarihinde kazanan finalist açıklanacak. Hayal gücüne güvenen ve henüz hayallerindeki yeri görmemiş olan bütün blog yazarlarının yarışmaya katılımı bekleniyor.

Yarışma hakkında detaylı bilgi http://www.facebook.com/GazellaTurizm adresinden edinilebiliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir