İstanbul New Airport Hotel Arnavutköy’de açıldı

Wyndham Hotels & Resorts, Türkiye’deki ilk Trademark Collection by Wyndham oteli olan İstanbul New Airport Hotel’i Arnavutköy’de hizmete açtı.


Wyndham Hotels & Resorts, Türkiye’deki ilk Trademark Collection by Wyndham oteli olan 68 odalı İstanbul New Airport Hotel’in açıldığını duyurdu. Türkiye genelinde açık ve faal durumdaki 95’ten fazla otelinin yanı sıra 20’nin üzerinde oteli kapsayan bir proje stokuna da sahip olan Wyndham, bu yeni açılışla Türkiye’deki en büyük uluslararası otel şirketi olma konumunu güçlendirdi.

Dünyada 185’ten fazla oteli bulunuyor

Çatısı altında her biri kendine özgü karakteristik özelliklerini koruyan otelleri bir araya getiren Trademark Collection by Wyndham markası, dünyanın gözde noktalarında seçkin konaklama seçenekleri arayan misafirler için tasarlandı. Marka, Wyndham’ın sektöre öncülük eden hacminden ve pazarlama, teknoloji ve satış becerilerinden yararlanmak isteyen, bağımsız ruhlu otel sahiplerine hitap ediyor. İlk kez 2017 yılında hayata geçen Trademark Collection by Wyndham markası altında şu anda New York, Berlin, Atina, Budapeşte, Brüksel ve dünyanın önde gelen diğer şehirlerinde 185’ten fazla otel bulunuyor.

Wyndham Hotels & Resorts Türkiye Ülke Direktörü Murat Özel, “Trademark Collection by Wyndham, dünyanın franchise veren en büyük otel şirketinin desteğini arkalarına alarak konaklama sektöründe iz bırakmak isteyen girişimcilerin kendine özgü özelliklerini ve benzersiz vizyonlarını öne çıkarıyor. Türkiye’de orta ve üst segmentteki oteller açısından çok büyük fırsatlar bulunuyor ve dünyanın en gözde şehirlerinden İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz bu açılış, Türkiye’de büyümeye devam etme kararlılığımızın yanı sıra markanın global varlığına da güç katıyor” dedi.

İstanbul, Arnavutköy’de

İstanbul’un hızla gelişen ilçelerinden Arnavutköy’de, yeni inşa edilmiş bir binada hizmet veren İstanbul New Airport Hotel, Trademark Collection by Wyndham, İstanbul Havalimanı’na 12 kilometre mesafede yer alıyor ve Mall of İstanbul ile Vialand Tema Parkı gibi yakınlarındaki ziyaret noktalarına kolay erişim imkanı sağlıyor. Bir restoranı ve çalışma alanı da bulunan otel, konsiyerj ve diğer hizmetler de sağlıyor. Misafirler, şık ve samimi bir anlayışla tasarlanan ve modern olanaklar sunan standart, deluxe ve süit oda seçenekleri arasından tercihte bulunabiliyor.

#WyndhamHotelsandResorts #TrademarkCollectionbyWyndham #İstanbulNewAirportHotel #yeniotel #yeniyatırımlar #istanbul #arnavutköy #turizmyatırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir