Havaalanında beklemeye değecek

Ofis mobilyalarında işinizi kolaylaştıran Bürotime’ın yeni ürünü ‘Port’ ortak alan ünitesi, uzun saatler geçirilen havaalanı gibi sirkülasyonun çok olduğu alanlarda beklemeyi sorun olmaktan çıkarıyor.

“Beklediğime değdi” sloganıyla sunduğu konfordaki iddiasını ortaya koyan Port ortak alan ünitesi, TUV Rheinland GS sertifikasıyla da dayanıklılığını belgeliyor.

Bazen evham yapıp erken gittiğimiz için, bazen bizim dışımızda gelişen nedenlerden ötürü, bazen de uçağı kaçırdığımız için havaalanlarında uzun saatler bekleriz. Havaalanı, feribot iskelesi, gar, hastane ve metro istasyonu gibi bekleme yapmamız gereken alanlarda oturacağımız koltuklar, beklerken dinlenmek, çalışmak ve iletişim kurmak gibi eylemleri gerçekleştirirken büyük önem taşıyor. Türkiye’nin ofis mobilyası sektöründeki lider üreticisi Bürotime, bu alanlardaki bekleme ihtiyacını karşılamak için ileri teknolojiyle ürettiği Port ortak alan bekleme ünitesini sunuyor.

FARKLI SEÇENEKLER VE 10 YIL GARANTİ

Tasarımın temel faktörü olarak ergonomik değerleri, yüksek kaliteyle birleştiren Port ortak alan ünitesi kullanıcının ihtiyaçlarına göre şekillenebilen bir yapıda tasarlandı. Port ortak alan ünitesi isteğe ve kullanılacak alana göre deri kaplamalı, ahşap veya metal ağırlıklı gibi 6 farklı oturma yüzeyi seçeneği sunuyor. TUV Rheinland GS sertifikasıyla kalitesini belgeleyen Port ortak alan ünitesi 10 yıl garantisiyle de kendine güvenini yansıtıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir