Güral Sapanca’da balayınızı rüya gibi başlayın

Güral Sapanca, eşsiz lezzetleri, muhteşem doğası ve mükemmel spa olanaklarıyla unutulmaz bir balayı geçirerek hayatınıza yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Zengin bir doğa içinde bulunan düğün bahçesi ve havuz alanıyla bahar ve yaz düğünleri için peri masallarını gerçeğe dönüştüren Güral Sapanca Wellness & Convention, balayı tatillerinin de en arzulanan adresleri arasında bulunuyor. Zira balayı hayallerinizi süsleyen her şey ve çok daha fazlası Güral Sapanca’da var. Güral Sapanca’da yeni çiftlerin rahatı düşünülerek tasarlanan iki özel balayı odası bulunuyor. Odalardan biri beyaz diğeri ise kırmızı ve ahşap renklerin sıcaklığı ile dekore edilmiş durumda, jakuzi ya da büyük küvet seçenekleri, oda ile banyo arasında cam ya da ahşap bölme ve cibinlik gibi ayrıntıların da atlanmadığı odalar romantizmin doruklarında bir tatil imkanı sunuyor.

Güral Sapanca, bu özel odalarda konaklarken tercih edebileceğiniz üç farklı Aliva Romantik Balayı Paketi ile de balayınızı unutulmaz kılmaya kararlı. Muhteşem bir doğanın, eşsiz lezzetlerin ve spa olanaklarının tadını çıkartacağınız Güral Sapanca’da balayı paketiyle misafir olduğunuzda aroma terapi masajları, gelin ve damada özel cilt bakımları, şampanya servisleri ve sayısız ikramlarla ağırlanacaksınız. Güral Sapanca’da geçireceğiniz bu balayı tatili ile yeni hayatınız rüya gibi başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir