KıtchenStudıo Academy, kapılarını mutfakseverlere açıyor!

KitchenStudio Academy, profesyoneller ve amatörler için hazırladığı eğitim programları ile dünyanın en iyi aşçılık okulları arasına girmeyi hedefliyor.

KitchenStudio Academy, Bağdat Caddesi Bostancı’da bulunan üç katlı beyaz köşkünde, kendi işletmesini açmış ya da sektörde çalışan, kendini daha da geliştirmek isteyen profesyonel şeflere yönelik ileri mutfak eğitimleri ve amatör misafirlere özel workshoplarıyla ilk akademik eğitim yılına merhaba diyor.

KitchenStudio Academy’de profesyonel aşçılık, profesyonel pasta ve ekmekçilik için eğitim mutfakları, özel makarna ve çikolata atölye sınıfı,  yemek yapmayı seven amatör ve kurumsal ekiplere yönelik etkinlikler için tasarlanmış mutfak, seminer sınıfı ve yemek kütüphanesi bulunuyor. Yiyecek-içecek alanında firmalara AR-GE projeleri, menü ve ürün geliştirme, insan kaynakları desteği veren KitchenStudio Academy’de, çalışmalarının yürütüldüğü mutfak laboratuarı da yer alıyor.

KitchenStudio Academy’de profesyonel eğitimlerin yanı sıra her ay amatör misafirlere özel workshoplar da düzenleniyor. Ortalama üç saat süren workshoplarda Dünya Mutfağı’ndan bir başlangıç, bir ana yemek, bir de tatlı yapılıp her biri tüm misafirlerce tadılıyor. Ortalama üç-dört saat süren pastacılık ve çikolata gibi workshoplarda ise en az iki farklı teknik üzerine eğitim veriliyor.

Tüm bu profesyonel ve amatör eğitimlerin yanı sıra KitchenStudio Academy’de kurumsal şirketlere özel etkinlikler ve workshoplar da organize ediliyor. Motivasyon toplantıları, basın lansmanları, ürün demo veya çekimlerinin düzenlenebildiği etkinliklerde, 16 kişi profesyonel şefler ile aynı anda çalışabiliyor. Bunun yanı sıra organizasyon, çekim vb. etkinler için sadece mutfaklar da kiralanabiliyor.

Kendi ya da sevdikleri için özel fikirleri olanlar için mutfağının kapısını aralayan KitchenStudio Academy, özel günlerde hediyelik kurabiye, çikolata, cupcake ve pasta tasarımları ile de incelikli düşünen insanları yalnız bırakmıyor.

KitchenStudio Academy, keyifli bir kaçamak yaşamak ya da hayal ettiği işe girebilmek için profesyonel ekibinin hazırladığı workshop ve eğitimleri, özenle tasarlanmış mutfaklarıyla tüm yemeğe ve yemek yapmaya meraklı kişileri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir