Anasayfa » Manşet » Şanlıurfa’ya yeni otel: Vizyon Park Otel açıldı

Şanlıurfa’ya yeni otel: Vizyon Park Otel açıldı

Haber: Hatice Ünal Bilen

Şanlıurfa’nın en yeni oteli Vizyon Park Otel, 1 Haziran itibari ile kapılarını açtı. Tekstil üreticisi Nüans Moda ve Teksil Tasarım’ın sahibi Abdulkadir Ejder’in turizme kazandırdığı ilk yatırım olarak hayata geçen otel için 10 Milyon TL harcandı.

Şanlıurfa merkezli, tekstil üreticisi Nüans Moda ve Teksil Tasarım’ın sahibi Abdulkadir Ejder, turizme ilk yatırımını Vizyon Park Otel ile yaptı.

Kentin tarihi Eyyübiye bölgesinde 1 Haziran itibari ile kapılarını açan otelin 10 Milyon TL’ye mal olduğunu belirten Vizyon Park Otel Genel Müdürü Hanifi Polat, “Yüksek standarttaki otelimiz şehir merkezinde olup tarihi bölge içerisinde yer almakta. Balıklıgöl, Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi ve Tarihi Kapalı Çarşılara yürüme mesafesinde bulunmaktayız. Şu an 29 oda 58 yatak kapasiteli olup, 2022 Eylül ayında oda sayımızı 60  ve yatak kapasitemizi 108 olarak planlamaktayız.” dedi. Halihazırda 15 kişinin istihdam edildiği turistik tesiste oda sayısının yükselmesiyle istihdam sayısını 29’a çıkarmayı hedeflediklerini ifade eden Polat, otelin merkezi konumu kadar mutfağıyla da bölgesinde öne çıkacağının altını çizerek, “Misafirlerimiz için sabah açık büfe kahvaltı hizmeti sunuyoruz. Kahvaltı çeşitliliğimiz bol olup, yöresel çeşitlerimiz de mevcut. Bununla birlikte misafirlerimiz için yöresel kebap çeşitlerimiz bulunmakta. Mutfağımızla iddialıyız.”

#vizyonparkotel #şanlıurfaotelleri #şanlıurfaturizm #turizm #otel #konaklama #genelmüdürhanifipolat #NüansModaveTeksilTasarım #şanlıurfamutfağı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnceleyin

Wyndham’dan Tiflis’e yeni otel

Wyndham Hotels & Resorts, en yeni markası Registry Collection Hotels’i Tiflis’te yeni inşa edilen 100 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz