Anasayfa » Hijyen » Hilton etkinlikleri bu temizlik standartlarıyla artık çok daha güvenli!

Hilton etkinlikleri bu temizlik standartlarıyla artık çok daha güvenli!

Hilton, CleanStay’den sonra EventReady ile etkinlik temizliği ve müşteri hizmetlerinde yeni standartları belirliyor.  

Hilton, güvenli grup seyahati uygulamalarını gündeme getirmek ve günümüzün etkinlik deneyimini daha ileri bir noktaya taşımak için geliştirdiği, tamamen toplantı ve etkinliklere özgü sektör lideri, küresel bir temizlik ve müşteri hizmetleri programı olan EventReady’yi duyurdu. CleanStay özelliklerini taşıyan Hilton EventReady, şirketin kısa bir süre önce başlattığı ve kapsamlı bir araştırma ve geri bildirim süreci sonucunda şekillendirilen Hilton CleanStay programının bir sonraki aşamasını temsil ediyor.

Hilton’un Başkanı ve CEO’su Chris Nassetta konu ile ilgili olarak “Hilton olarak, kişisel bağlantıların gücüne her zaman inandık. Ekiplerimizin, etkinlik yöneticileri ile birlikte oluşturdukları olağanüstü deneyimlerle gurur duyuyoruz. Günümüzün yeni normalinde, ölçeği ne olursa olsun; etkinlikleri planlayan ve planlanan etkinliklere katılanların sağlıklarına ve güvenliklerine odaklandıklarını biliyoruz. Hilton EventReady, planlama esnekliği ve fiziksel mesafe protokollerinden, temizlik politikalarında şeffaflığa ve ilham verici ikram servisi seçeneklerine kadar, etkinlik deneyiminin tamamı için yenilikçi çözümler sunmaktadır” dedi.

CleanStay özelliklerini taşıyan Hilton EventReady programının özellikleri şöyle:

Temizlik Protokolleri: Program, kısa bir süre önce duyurusu yapılan ve toplantı deneyiminin tüm temas noktalarını dikkate alan Hilton CleanStay programının dezenfeksiyon standartlarını daha da ileri bir düzeye taşıyor. Bu standartlar, konuk ve toplantı odaları için oda mühürlerini, ortak kullanım alanlarında ve toplantı alanlarında dezenfeksiyon istasyonlarını ve EventReady Oda Kontrol Listesini içeriyor.

Rezervasyondan Faturalandırmaya Kadar Esneklik: Esnekliğe önem veren Hilton Ekibi, müşterilerle birlikte yol alarak ortak hedefler doğrultusunda bir çalışma yürüttü. Bu kapsamda:

Esnek fiyatlandırma, alan seçenekleri ve sözleşme şartları;

Küçük toplantılar için basitleştirilmiş anlaşmalar, müşteri ihtiyaçlarına yönelik esnek fırsatlar;

Tesisteki katılımcıları uzak konumlarda bulunanlarla sorunsuz bir şekilde bir araya getiren Hibrit Toplantılar, Oda Düzenekleri ve Yaratıcı İletişim Ağları kurulması gibi, çözümler için uzman yönelndirmesi ve derlenmiş kaynaklar sunan Hilton EventReady Strateji Metni’ni hazırlandı.

Güvenli ve Sosyal Sorumluluk Taşıyan Çözümler: Toplantılara ve etkinliklere sorumlu bir şekilde ev sahipliği yapmak isteyen Hilton Ekip Üyeleri, müşterilerin gerek sağlık gerekse güvenlik endişelerini ele alırken toplantıların da  hedeflerine ulaşması için müşterileriyle işbirliği içinde çalıştı. Bu süreç, yaratıcı fiziksel mesafeli toplantı düzenekleri ve yemek servisleri sunmayı, ilham verici yiyecek ve içecek menüleri hazırlamayı ve Hilton’un ödüllü kurumsal sosyal sorumluluk ölçümü platformu olan LightStay tarafından ölçülen çevresel etki çözümlerini aylaşmayı içeriyor. Her toplantı ve etkinlik deneyimi, hem etkinlik yöneticilerini hem de katılımcıları rezervasyondan faturalandırma anına kadar müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılamayı amaçlayan özel Ekip Üyelerinin Hilton misafirperverliği ile destekleniyor.

#Hilton #CleanStay #EventReady #etkinliktemizliği #covid19 #güvenliturizm

 

İnceleyin

Bu yaz havuza güvenle girmek mümkün mü? İşte cevabı…

“COVID-19” salgını sürecinde kademeli ve kontrollü olarak başlayan normalleşme kapsamında 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.