Holiday Inn Istanbul City sizi 5 yıldızlı bayrama davet ediyor

Özel Promosyon Paketi ile Holiday Inn Istanbul City, Kurban Bayramı’nda sizleri tarihi surların yamacında bayramlaşmaya davet ediyor.

Konaklama, davet, düğün ve organizasyonların Topkapı surlarındaki adresi  Holiday Inn Istanbul City, 20 Ekim-31 Ekim tarihleri arasında konaklayacak misafirlerin bayramını özel promosyon paketi ile ayrıcalıklı kılıyor. İstanbul’un geleneksel, tarihi dokusunun modern hizmet anlayışıyla kombinlenerek yansıtıldığı Holiday Inn Istanbul City’de geçireceğiniz bayram tatiliniz için her detay düşünülmüş.

BAYRAM KAHVALTILARI VE YEMEKLERİ ÖZELDİR…

Tatiliniz boyunca zengin açık büfesinden seçeceğiniz eşsiz lezzetlerle tatlandıracağınız kahvaltılar, set menü limitsiz meşrubatlı akşam yemekleri ile bayramınız bir lezzet şölenine dönüşüyor.

Zinde ve enerjik bir tatil geçirmeniz için bünyesindeki  Green Apple Wellness Club’a ücretsiz giriş imkanı sağlayan bayrama özel promosyon paketi aynı zamanda yastık menüsü (sentetik, anti-alerjik, kaz tüyü) ve tek kişilik konaklamada 1 kişi, çift kişilikte 2 kişi için önceden rezervasyon yaptıracağınız 1’er saatlik Aromaterapi masajı hediye ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir