İş Dünyasının Yeni Adresi Ramada İstanbul Asia

Altunizade’de hizmet veren Ramada İstanbul Asia, özenle dekore edilmiş odaları, huzurlu ortamı ve  kolay ulaşılabilir lokasyonu ile İstanbul Anadolu Yakası’ndaki iş dünyasının yeni adresi.

Ramada İstanbul Asia üstün hizmet kalitesi, yaşattığı ev konforu ve merkezi konumu ile profesyonel işadamlarına rahatlıkla çalışabilecekleri bir ortam sunuyor.

ASYA’DA TÜM YOLLAR RAMADA’YA ÇIKIYOR

Anadolu yakasının ilk Ramada’sı olan Ramada İstanbul Asia, kent merkezine sadece 6 kilometre uzaklığı, alternatif yol güzergahlarının bulunduğu merkezi lokasyonda yer alması ve hizmet kalitesi ile çok özel bir iş oteli olarak ön plana çıkıyor. Altunizade’de bulunan 80 odalı otel, iş adamlarının çalışabilmek için gereksinim duyabileceği her türlü ihtiyaçlarını karşılanırken, işten arta kalan zamanlarında ise dinlenebilecekleri ve kendilerini yenileyebilecekleri özel bir butik otel olarak hizmet sunuyor. Çeşitli organizasyonlar için farklı konseptlerde tasarlanmış 4 toplantı salonu bulunan otelin, özel bahçe odaları ise misafirlerine ev konforu yaşatıyor. Aynı zamanda Türk ressamların eserlerinin sergilendiği odalar, misafirlerin konforu için en ince ayrıntılar düşünülerek özenle dekore edilmiş.

ÖZEL TASARIM ODALARDA ÇALIŞIRKEN BİLE DİNLENECEKSİNİZ

Ramada İstanbul Asia, yüksek konfor ve teknolojik standartlar ile neo modern stilde dizayn edilmiş 5 farklı tasarımdaki 80 odasında misafirlerine eşsiz bir konfor sunmakta. Kapıları çeşitli büyüklükteki kişisel özel bahçelere açılan odalarda; 4 yollu iklimlendirme sistemi, premium dream yataklar, kaz tüyü yastık ve yorgan takımları, LED TV, film kiralama gibi ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor. Çalışmalarına odasında devam etmek isteyen misafirlere sunulan özel tasarım çalışma masası, kahve makinesi, yüksek hızlı kablolu-kablosuz internet bağlantısı, dect telefon, Iphone-IPad Stand, kablosuz WEB TV klavyesi, ücretsiz fotokopi imkanı ise hayatı kolaylaştıran hizmetler olarak Ramada İstanbul Asia’ye iş oteli konseptinde farklılaştırıyor.

SON TEKNOLOJİ İLE DONATILMIŞ ÇÖZÜMSEL TOPLANTI SALONLARI

Ramada İstanbul Asia’nın iş dünyasının kurumsal davet, toplantı gibi etkinlikleri için keyifle tasarladığı ve en yeni teknolojik sisteme sahip 4 toplantı odası, farklı konseptteki organizasyonlara çözüm üretiyor. Ücretsiz otopark, vale, barkovizyon, kablolu-kablosuz internet, isteğe göre simultane çeviri, kahve molası ve öğle yemeklerinde Cook Shop’un eşsiz tatları, toplantı sonrası Sesama SPA’da özel indirimli rahatlama imkanları, her toplantı bitiminde “bonus” gibi hizmetler ise Ramada İstanbul Asia’yı ayrıcalıklı kılan özel servisler.

BOŞ VAKİTLERİNİZDE İSTANBUL’U KEŞFEDİN

Avrupa ve Anadolu yakalarının birbirine bağlandığı noktada bulunan Ramada İstanbul Asia, iş ve alışveriş merkezlerine yakın olmakla beraber, kentin kültürel mirasının bulunduğu noktaların da merkezinde yer alıyor. Bu farklılıkla Ramada İstanbul Asia, şehir dışından gelen iş adamlarına da boş vakitlerinde İstanbul’u keşfetme olanağı sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir