Anasayfa » Yeni Mekan » İstanbul’da çocukla gidilecek en iyi restoranları

İstanbul’da çocukla gidilecek en iyi restoranları

Dışarıda yeme içmeye dair her şeyi tek adreste sunan Papyon.com, anne babaları rahatlatacak restoran önerileri sunuyor.

Anne babalar birbirinden lezzetli yemeklerin keyfini çıkarırken, çocukları da oyun odasında, animatör rehberler eşliğinde eğlenceli saatler geçirecek. Papyon’un özenle hazırladığı listesinde Avrupa Yakası’ndan dört, Anadolu Yakası’ndan ise altı restoran bulunuyor.

Menüden ambiyansa, mekan seçimi ve rezervasyon yapabilme seçeneklerine kadar dışarıda yeme içmeye ilişkin ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada sunan Papyon.com, İstanbul’un animatör rehberler eşliğinde çocuk oyun odasına sahip en iyi on restoranını seçti. Farklı mutfak seçeneklerinden on mekanın yer aldığı listede Avrupa Yakası’ndan dört, Anadolu Yakası’ndan ise altı restoran bulunuyor.

Tümüne Papyon.com üzerinden online rezervasyon yapılabilen çocuk oyun odalı restoranlar Avrupa Yakası’nda farklı semtlerden seçilmiş; Develi Etiler, Yeniköy Yelken Restoran, Florya Kaşıbeyaz Et Restoranı ve Florya Sesto Senso olarak sıralanıyor. Anadolu Yakası’nda ise farklı mutfakları ile öne çıkan Günaydın Bostancı, Çubuklu Taç Balık Restoran, Tuzla Angel Mercan, Sahan Ataşehir, Küçükyalı Çapari Restoran ve Mabeyin anne babaların çocukları ile birlikte keyifli bir şekilde yemek yiyebilecekleri mekanlar olarak öneriliyor.

Yemeksepeti uzmanlığı ile hizmet veren ve online rezervasyon olanağı da bulunan Papyon.com’a gurme yazar Mehmet Yaşin restoran ve yemek önerileri ile katkıda bulunuyor.

İnceleyin

Sirkeci’nin tarihi atmosferinde yepyeni gastronomi deneyimi: Olden 1772

250 yıllık Muhsinzade Hanı’nın restorasyonuyla turizme kazandırılan Han 1772, yepyeni restoranı Olden 1772’yi hizmete açtı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.