Ünlü İtalyan Restoran’ı Cipriani’den yeni menüler

Şehrin en canlı bölgelerinden Levent’te yer alan The Istanbul EDITION’da bulunan ünlü İtalyan Restoran’ı Cipriani’nin yeni yönetimi, yeni şefi, yeni menüsüyle geleneksel servis ve kalitesini sanılanın aksine uygun fiyatlarla deneyimlemek mümkün.

Dünyaca ünlü yıldızların müdavimi olduğu restoran New York, Hong Kong, Los Angeles, Miami, Ibiza, Moskova, Monte Carlo, Porto Cervo, Abu Dhabi, Venedik ve Londra’nın ardından The Istanbul EDITION’da hizmet veriyor. Üçüncü nesil Cipriani ailesi tarafından yönetilen restoranlar zinciri yalın ve klasik tarzını bugüne kadar koruyabilen ender eski restoranlardan biri. Dünyanın en iyi İtalyan restoranları arasında gösterilen Cipriani, değişmez kalitesi ve eşsiz lezzetlerini misafirleriyle buluşturuyor.

Gastronomi kültürüne birçok yenilik kazandıran Cipriani, yılların getirdiği deneyimi, klasikleşmiş kalitesini ve yenilikçi bakış açısını harmanlayarak her zaman daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor ve Cipriani’yi farklı kılan özellikleri sayesinde konuklarını en iyi şekilde ağırlıyor.

ITALYAN ŞEF GABRİELE CHİLOVİ’NİN HAZIRLADIĞI MUHTEŞEM ÖĞLE YEMEĞİ MENÜLERİ

İtalyan Şef Gabriele Chilovi’nin hazırladığı ve özgün sunumlarla bütünleştirdiği 7 farklı set menüden oluşan muhteşem bir öğle yemeği menüsü oluşturuldu. Her damağa hitap eden yeni menülerde; öğle yemeği için az zamanı olanlar, sebze sevenler, İtalyan mutfağı ve Cipriani tutkunları alternatifli oluşturulan yeni menünün tatmaya değer lezzetlerini hem akşam hem de öğlen menüsünde bulabilirler. Ayrıca İtalya’nın vazgeçilmez lezzetlerinden “pizza” için özel yaptırılan pizza fırını ile hazırlanan gerçek pizza seçenekleri vazgeçilmezlerinizden olacak.

İtalya’nın eşsiz lezzetini İstanbul’a getiren Cipriani, 225 metrekarelik bir alanda 180 kişilik kapasiteye sahip. Restoranın dışında ise 90 metrekarelik kapalı terasta 75 kişilik oturma alanı mevcut. Restoranın dışında yer alan teras bölümü, Cipriani iç mekan konsepti ile uyumlu olarak tasarlandı.

Ferah oturma alanına sahip bir giriş oluşturulan Cipriani’ye artık The Istanbul EDITION girişinden geçiş yapılıyor. Keyifli ve rahat bir atmosferde sunulan mükemmel servisi, eşsiz lezzeti ve özel şaraplarıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlaması ve misafirlerin ödediklerinin karşılığını almasını sağlayan fiyat politikası uygulanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir