Hoparlörsüz Ses Deneyimi Sunan Figaro Türkiye’de!

İtalyan ses uzmanı Figaro sıra dışı ürünleri ile Türkiye’de de mekanları canlandıracak. Otel, restoran, ev, mağaza gibi farklı ortamlarda yüksek kalitede ses deneyimini mekanla bütünleşerek sunan Figaro, sıra dışı teknolojisi ile tanışmak isteyenlere özel kampanya fiyatları sunuyor.

Nasa için geliştirilen özel teknolojisi sayesinde Figaro uygulandığı her yüzeyi hoparlör haline getiriyor. Uzay mekikleri için geliştirilen ve ardından genel pazara sunulan; arge çalışmaları ve üretimi ile yüzde yüz İtalyan teknolojisi Figaro, camdan ahşaba, metalden suya kadar farklı pek çok malzemeyle entegre bir şekilde kullanılarak sesin uygulandığı yüzeyden homojen şekilde yayılmasını sağlıyor.

Figaro Türkiye Sorumlusu Ozan Küçük Türkiye pazarında Çırağan Oteli ile çalışmalarını başlattıklarını belirtirken, hemen her sektörden pek çok firmaya ve ev kullanımına uygun yapısı ile kısa zamanda daha çok yerde Figaro ürünlerine rastlanacağını belirtti. Markanın Türkiye pazarına büyük önem verdiğini ekleyen Küçük, “Figaro Türkiye’ye çok özel fiyatlar sunuyor. Lansman dönemimiz boyunca yenilik ve fark oluşturma peşindeki herkesi büyük avantajlar bekliyor.” dedi.

Figaro ile  rekabette öne geçmek mümkün.

Mimarların hayatını kolaylaştıran sistemi ile Figaro mekandaki cam, ahşap, metal, alçıpan gibi farklı pek çok yüzeye rahatlıkla uygulanabiliyor. Kurulduğu yüzeyin tümünün zar gibi çalışması sayesinde ses mekanın her yerine eşit dağılıyor. Havuzlar da dahil her ortamda başarı ile uygulanabilen Figaro iç mimarlara ve tasarımcılara işlerinde rekabet avantajı sunuyor. Tasarımlarında fark isteyen yenilikçi firmalar için tasarım dostu teknoloji sağlıyor.

Hoparlör karmaşasına son verirken enerji tasarrufu da sağlanıyor.

Figaro ile tozlanan hoparlörlerden ve kablo yığınlarından kurtulmak mümkün olurken aynı ses kalitesi için harcanan enerji miktarı da azalıyor ve yüzde elliye varan enerji tasarrufu elde ediliyor. Hareketli parçası bulunmadığı için bozulma riski minimuma indirilen Figaro bakım gerektirmeyen uzun ömürlü bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Perakende sektöründe konuşan vitrin dönemi başlıyor.

Özellikle mağaza ve banka vitrinlerinde uygulanması sayesinde müşterilerin sıra beklemeden hizmet ve ürünler hakkında bilgi almasını sağlayan Figaro perakende sektörüne konuşan vitrinler kazandırıyor. Müşteriler alışveriş merkezlerinde veya sokaklarda gezerken vitrinden ilgilendikleri ürünler hakkında bilgileri dinleyebiliyor. Mağaza içlerindeki ses dağılımını da dengeleyen Figaro ile daha keyifli alışveriş yapma imkanı doğuyor.

Havuzda bile müzik keyfi devam ediyor.

Otel, havuz, SPA gibi ortamlarda suyun içinde bile müzik keyfi sunan Figaro’nun tasarımla birleşen yapısı sayesinde mekanın şıklığı bozulmadan yüksek kalitede ses elde ediliyor. Yüksek nem oranı bulunan ortamlarda yüzey malzemelerinin arkasına uygulanması sayesinde bozulma riskini ortadan kaldırıyor.

Yüzeyleri hoparlöre çeviren Figaro, toplantı masalarından toz bulunmaması gereken hijyenik ortamlara ve hastanelere kadar çok geniş bir alanda tercih ediliyor.

Türkiye’de Penguen Danışmanlık ile temsil edilen Figaro’nun Türkiye pazarına giriş için özel belirlediği kampanya fiyatları kalite ve tasarımdan ödün vermeyenleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir