I-MICE’tan Beyoğlu terörüne inat birlik mesajı

I-MICE, İstiklal Caddesi’ne düzenlediği gezi turuyla “Teröre inat buradayız, inadına beraberiz” mesajını verdi.

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE), Antonina Turizm iş birliğiyle 20 Kasım Pazar günü İstiklal Caddesi’ne bir gezi programı düzenledi. Beyoğlu’nda gerçekleşen terör saldırısından duyduğu üzüntüyü dile getiren I-MICE Başkanı Hüseyin Kurt, “İnadına buradayız. İnadına bir ve beraberiz, Beyoğlu’ndayız dedik ve bize katılan sektör paydaşlarıyla anlamlı ve keyifli Beyoğlu gezisi programını gerçekleştirdik. Organizasyonla bir yandan buradayız. Burada olacağız mesajı verdik. Diğer yandan da esnafımıza dokunmuş olduk.” diye konuştu.

Programın oluşmasına hızlı destek ve katkı sağlayan I-MICE Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu ve Antonina Turizm firmasına teşekkürlerini ileten Kurt, “Bu vesileyle menfur saldırı sonucunda yaşamını yitiren vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına sabırlar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun. Yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz.” diyerek tekrarının olmaması temennisinde bulundu.

#uluslararasımiceendüstrisiderneği #imice #antoninaturizm #beyoğlu #terör #saldırı #istiklalcaddesi #turizm #istanbul #hüseyinkurt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir