İnoksan, mimar ve müteahhitlerle Antep’te buluştu

İnoksan’ın Gaziantep ve Adana temsilcisi Baran Mutfak, Adana’da yaşayan mimar, iç mimar ve müteahhitlerden oluşan grubu bir etkinlik kapsamında geçtiğimiz hafta Gaziantep’te misafir etti. 

İnoksan’ın Gaziantep ve Adana Temsilcisi Baran Mutfak mimar, iç mimar ve müteahhitlerle Antepte buluştu. Etkinliğe İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık da katılarak katılımcılara firmanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Etkinliğin akşam yemeği bölümünde yaptığı konuşmada endüstriyel mutfakta Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi olan İnoksan’ın profesyonel bir mutfak için hazırlıktan pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipmanı ve cihazı ürettiğini vurgulayan Varlık, “5 kıtada satış ofisi, 6 büyük ilde bölge müdürlüğü bulunan İnoksan, 4.000 çeşide varan yardımcı mutfak malzemesiyle kafeteryadan fast food ve bar ekipmanlarına bir tesisin mutfağında, restoranında ve barında bulunması gereken tüm ürün ve aksesuarları üretip müşterilerine sınırsız alternatifler sunuyor. İnoksan müşteri memnuniyeti odaklı, projeden servise tam hizmet anlayışıyla sektörde devrim niteliğinde yenilikçi çalışmalarını sürdürüyor.” Şeklinde konuştu ve mimarları işbirliğine davet etti.

Gaziantep gibi tarihe ev sahipliği yapmış kültür mirasları, dünyaca ünlü mozaikler müzesi, kalesi ve zengin mutfağıyla adından söz ettiren bir kentte keyifli bir etkinlikte buluşmanın kendilerine mutluluk verdiğini dile getiren Baran Mutfak Yönetim Kurulu Başkanı Baran Ölçer, katılımcıları Adana’nın pazar potansiyeli konusunda bilgilendirdi. Etkinliğin geliştirilebilecek işbirliklerini görüşmek için önemli bir fırsat olduğuna vurgu yapan Ölçer, “Adana gelişmekte olan ve önemli fırsatlar sunan, stratejik önemi olan bir şehirdir. Pazar payının her geçen gün daha da arttığı ilimizde, daha birçok projede beraber çalışmak üzere bugün burada olan siz değerli katılımcılarımızla önemli işbirliklerine imza attık. Önümüzdeki dönem daha yakın ve yoğun çalışarak yeni işbirlikleri ve yeni iş fırsatları yakalayacağız. Amacımız sizlerle sürekli ve sürdürülebilir çalışmalar yapmak” dedi.

Düzenlenen etkinlikte önemli iş görüşmelerinin yanı sıra, şehrin tarihi ve kültürel zenginlikleri ile mutfak çeşitliliğini katılımcılara tanıtmaya yönelik programlar da gerçekleştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir