‘Yaşasın Hayat Enstitüsü’ İstanbul’da konuklarıyla buluşuyor

The Istanbul Edition Espa SPA’da “Yaşasın Hayat Enstitüsü” ile hızlı ve etkili sonuç alabileceğiniz detox programları başlıyor.

Palmalife Bodrum Resort & SPA’da görülen yoğun ilgi üzerine Yaşasın Hayat Enstitüsü İstanbul’da da konuklarıyla buluşma kararı aldı.

The Istanbul Edition Espa Spa, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu yönetiminde ”Yaşasın Hayat Enstitüsü”, Palmalife Bodrum Resort & Spa Otel’de bulunan başarılı ekibi ile misafirlerini hafiflemeye, yenilenmeye, sağlıklı ve huzurlu bir yaşama davet ediyor.

The Istanbul Edition Espa Spa’nın sunduğu kişiye özel uygulanacak detoks yöntemleri hafiflemeye, yenilenmenize ve ruhunuzu dinlendirmenize yardımcı oluyor. Yaşasın Hayat Enstitüsü diyetisyenleri, kişiye özel hazırladıkları detoks ve beslenme programları ile bedeninizi güçlendirmenize yardımcı olurken, hazırlanan detoks kürleri bedeninizi toksinlerden arındırmanızı sağlıyor. Programlar, techno slim incelme uygulamaları ile birlikte yapıldığında daha etkili ve hızlı sonuçlar alınabiliyor.

Konuklar, The Istanbul Edition’da konaklayabilecekleri gibi, arzu ettikleri takdirde yarı zamanlı bir programla detox programına evlerinden ve iş yerlerinden de katılabilme şansına sahip oluyorlar.

Yaşasın Hayat Enstitüsü The Istanbul Edition Espa Spa’da, uygun detox programı ile ruhunuzu ve bedeninizi arındırırken vücudunuzu yeniden dengelemek ve yeni yılda yenilenmek üzere sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir