Kitchenette’in yenilenen menüsünü her damak tadına uygun

Günün her saatinin değişmeyen lezzet adresi Kitchenette, yeni sezon için yenilenen menüsüyle farklı zevklere hitap eden benzersiz seçenekler sunuyor.  

Zengin seçeneklerle farklı damak zevklerine hitap eden Kitchenette, kış sezonu için yenilenen menüsü ile lezzetli sohbetlerin ve buluşmaların değişmeyen adresi olmaya devam ediyor. Kitchenette’in kış ayları için lezzetli ve besleyici seçeneklerle yenilenen menüsünde; minestrone çorba, Cafe de Paris bonfile, tavuk schnitzel, Kitchenette burger gibi klasik lezzetlerinin yanı sıra samosa böreği, çıtır tavuk şeritleri, peynirli ve cevizli ravioli, kepekli erişte, med burger, somon burger, dana antrikot wrap, kuzu şiş, yoğurt ve dağ meyveli Kitchenette müsli gibi daha pek çok yeni lezzet keşfedilmeyi bekliyor.

FORMUNA DİKKAT EDENLERİN DEĞİŞMEYEN FAVORİSİ: FİT FOR YOU

Formuna dikkat edenlerin vazgeçilmezi haline gelen Kitchenette menüsünün ‘Fit For You’ bölümü de kış sezonu için yenilendi. Düşük kalorili seçimleri ve lezzeti bir arada sunan yeni Fit For You, bu kış da formunu korurken damak tadından ödün vermeyenlerin favori menüsü olacak. Balkabağı çorbasından şişte dil balığı salatasına, ızgara dana antrikottan Rondelli makarnasına kadar pek çok yemeği ‘aynı lezzetle fakat çok daha düşük kaloride’ sunan yeni Fit For You menüsü, yenilenen içeriğinde yepyeni ve farklı alternatifleriyle Kitchenette menüsündeki yerini aldı.

Kitchenette’in dillere destan ‘patisserie’ bölümünde ise ‘Kış tatlısız geçmez’ diyenler için vanilyalı sütlaç, Belçika waffle, cevizli balkabaklı pasta, zencefilli armutlu tart gibi baştan çıkarıcı lezzetler de unutulmadı. Yeni menünün içecek bölümü de yine zengin seçenekleriyle farklı lezzetler sunuyor. Alkollü içeceklerin yanı sıra klasik bir lezzet haline gelen Kitchenette limonatası, farklı damak tatlarına hitap eden kahve ve demleme çay seçenekleri, kış mevsimi için gerekli enerjiyi depolamanıza yardımcı olacak taze detoks içecekler ve daha pek çok seçenek de menüde yerini alıyor.

İstanbul Doors Group Ar-Ge Direktörü Julien Maisonneuve ve Fast Casual Executive Şefi Asım Yıldız tarafından hazırlanan menüde, patisserie bölümünün danışmanlığını ise İstanbul Doors Group Executive Pastry Şefi Tuncay Şahin yaptı.

Kitchenette’in menüsündeki yepyeni lezzetler, yurtiçi ve yurtdışındaki 23 şubesinde damak tadından ödün vermeyenleri bekliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir