İnoksan Soğutma Sistemleri Daha Verimli Daha Tasarruflu

İnoksan kendi güvenliğinden, koruduğu ürünlerin sağlığından sorumlu, donanımlı soğutucular üretiyor… 

 

İnoksan’ın anında soğutan yeni seri Soğutucu Sistemleri daha verimli soğutma sağlarken aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlıyor. Yoğun geçen Ramazan ayı döneminde hem işletme ve otel sahiplerine hem de şeflere fayda sağlayan soğutma sistemleri hızlı soğutuyor, daha az enerji tüketiyor.

Pastacılık sektöründen, hazır yemek sanayine, otel ve tatil köylerinden restoranlara kadar tüm profesyonel mutfaklarda tercih edilen İnoksan Soğutucu Sistemleri yükseklik,  derinlik ve genişlik alternatifleriyle de bulunduğu her mekâna uyum gösteriyor. İnoksan soğutma sistemleri yatay çalışmak isteyen şefler için tezgah altı modeli de sunuyor…  Yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan Soğutma Sistemleri sağladığı enerji tasarrufu ile çevreye duyarlı mutfaklar oluşturuyor. HACCP standartlarına uygun, HCFC içermeyen poliüretan, depo tipi soğutucularda geniş iç hacim ve servis kolaylığı sağlayan monoblok soğutma sistemi kullanılıyor. Homojen yalıtım sağlayan bu sistemler daha verimli soğutma elde edilmesini sağlıyor. Isı ayarını otomatik gerçekleştiren İnoksan Soğutma Sistemleri kapı kilidi ile gıdaların görevli olmayan kişilerin kullanımından koruyabiliyor. Kapı switch’i sayesinde kapı açıldığında otomatik olarak ışık yanıyor ve motor durarak soğuk havanın dışarı atılması engelleniyor, bu özellik de berberinde tekrar soğuk hava üretmek için harcanacak enerjinin önüne geçiyor. Yüksekliği ayarlanabilir paslanmaz çelik raf tutucular ile rafların yüksekliği istenildiği gibi ayarlanabiliyor, ekstra raf tutucuları ile raf sayısı rahatlıkla arttırılabiliyor.,

İnoksan, tezgâh tipi buzdolapları çekmeceli (1/2-2/3-1/3), cam kapılı seçenekleriyle birlikte dik tip buzdolaplarının yanı sıra pizza hazırlık dolapları, soğutuculu, nötr açık büfe ve servis dolapları da üretiyor. Dünya çapında tercih edilen soğutma sistemlerini kullanarak üretilen ve yüksek performans sağlayan ürünlerin standart tip üretimlerinin dışında müşterilerin projelerine uygun özel tasarımlar da üretiliyor. İnoksan her üretilen soğutucuyu en az 4 saatlik görsel kontrol, verimli çalışma, performans testleri ve elektrik testlerine tabii tutuyor ve yüzde yüz sorunsuz bir halde sevk ediyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir