Avrasya Maratonu’na Barilla desteği

Dünya’nın lider makarna markası Barilla, bu yıl 34’üncüsü düzenlenen, İstanbul Kongre Merkezi’nde açılış töreni gerçekleştirilen Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu’na sponsor oldu.

Yenilikçi ve farklı ürünleriyle Türkiye’de makarna algısını değiştiren, dünyanın bir numaralı makarna markası Barilla, her yıl 100 binin üzerinde kişinin koştuğu ve dünyanın en yoğun katılım gösterilen maratonlarından biri olan Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu’na sponsor oldu.

‘EN İYİ SPORCU BESİNİ’ KABUL EDİLEN MAKARNALARI SUNUYOR

Sporun ve sporcunun destekçisi olarak bilinen ve gerek yurtdışında gerekse ülkemizde pek çok önemli spor organizasyonuna destek olan Barilla, 34. Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu kapsamında 8-10 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Marathon Expo 2012’de katılımcılara tüm dünyada “en iyi sporcu besini” olarak kabul edilen makarnaları sunuyor. Ziyaretçiler bir yandan Barilla’nın özel ve besleyici makarnalarını tadarken diğer yandan Barilla’nın standına kurulan dev ekranda birbirinden eğlenceli oyunlarla maraton heyecanını doyasıya yaşıyorlar. Tüm sporseverlerin keyifli vakit geçirdiği Marathon Expo 2012’de Barilla, gerçek İtalyan lezzetleriyle ve birbirinden renkli ve eğlenceli aktiviteleriyle fuarda yoğun ilgi görüyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş tarafından düzenlenen Avrasya Maratonu dahilinde üç ayrı kategoride 88 ülkeden 13 bin sporcunun yarışacağı maraton ve yaklaşık 100 bin kişinin katılacağı halk koşusu 11 Kasım Pazar günü koşulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir