“DEN CAFE” mönüsünde yepyeni tatlar

“Den Cafe” mönüsü, dekorasyonu, imzası haline gelen müzik tarzı ve ardı arkası kesilmeyen yenilikleri ile Nişantaşı’ nın en gözde mekanı olmaya devam ediyor. 

Keller Group tarafından kurulan, açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören Den Cafe, mönüsündeki her lezzeti bir klasik haline getirmeye devam ediyor ve hazırladıkları yepyeni mönüyle kış dönemine iddalı bir giriş yapıyor. Executive Chef Umut Eyioğlu öncülüğünde hazırlanan, her damak zevkine hitap eden, seçkin tatlardan oluşan yeni mönü de, salatalardan atıştırmalıklara, ana yemeklerden muhteşem kokteyllere kadar yepyeni lezzetler yer alıyor.

“Mini Burger, Bacon ve Cheddar Tost, Esmer Pirinçli ve Keçi Peynirli Mercimek Salatası, Közlenmiş Patlıcan ve Manda Mozzarellalı Penne, Kuzu İncik, Domuz Sosisi, Dondurmalı Profiterol, Çilekli Milföy, Taze Sıkılmış Meyve/Sebze Suyu, Salatalıklı ve Taze Otlu Ayran” ile bu kış Den Cafe, müdavimlerine gerçek bir lezzet deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Den Cafe, yiyecek dışında içecek konusundaki iddiasını yeni yılda, muhteşem kokteylleriyle de  sürdürüyor. Her biri klasik haline gelen birbirinden özel tatları ortaya çıkaran Den Cafe’ den  “Winter Quenn, Cin Salatalık, Cheers Pears, Nar Margarita, Pink Mastic, Scottish Apple” bu kışın yeni trendi olmaya aday.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir