İnoksan’dan ‘Yalın Altı Sigma’ çözüm önerileri

Endüstriyel mutfak sistemlerinde bir dünya devi haline gelen İnoksan, 17-20 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dedeman Otel’de gerçekleştirilen ‘2. Yalın Altı Sigma ve Sürekli Gelişim’ entegrasyonuna katıldı.

Endüstriyel mutfak sektörünün öncü firmalarından İnoksan Kalite ve Güvence Müdürü Barış Oğuz, ‘2. Yalın Altı Sigma ve Sürekli Gelişim’ entegrasyonuna katıldı. 17- 20 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dedeman Otel’de gerçekleştirilen toplantıda, hizmet kalitesini artırmak ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için yenilikçi yöntemler ile süreç geliştirme ve tasarlamadaki inovasyon tartışıldı. Toplantıda ayrıca ‘Yalın Altı Sigma’ metodolojilerinin benimsenmesi ve sürekli gelişim kültürünün oluşturulması üzerinde duruldu.

Toplantının ikinci gününe oturum başkanlığı yapan İnoksan Kalite Güvence ve sürekli gelişim Müdürü Barış Oğuz yaptığı açılış konuşmasında ‘Yalın Altı Sigma’ uygulamalarında takım olarak hareket etmenin ve kültür oluşturmanın önemini vurguladı.

21 Eylül tarihinde Efes Pilsen, Cargill, Akbank, Bayer Health Care, Akmetal, ING Bank yöneticilerinin katıldığı sabah seansında sunum yapan Barış Oğuz, başarılı altı sigma projelerinin yol haritaları üzerinde durarak konferansta iyi bir öğrenme ve paylaşım ortamının oluşturulduğuna dikkat çekti. Oğuz “Türkiye pazarı hızla büyümeye devam ederken artan rekabet; maliyetleri düşürmek ve müşteri memnuniyetini şirketlerin odak noktası haline getirmek en verimli çalışma yöntemlerine olan ihtiyacı daha da büyütüyor. ‘Yalın Altı Sigma’, iş hedeflerine ulaşmak için etkili araç olarak devreye giriyor dedi”.

‘2. Yalın Altı Sigma ve Sürekli Gelişim 2012’ konferansında, şirketler için çözüm önerileri tartışılırken Yalın Altı Sigma metodolojilerinin benimsenmesiyle sürekli gelişim kültürünün oluşturulmasını hedeflendi.

İş dünyası için geliştirilen ‘2. Yalın Altı Sigma ve Sürekli Gelişim 2012’de birçok pazar liderlerinin üst düzey yetkilileri, mevcut zorlukları tartışmak ve en etkili uygulama teknikleri hakkında pratik bilgileri paylaşmak için bir araya geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir