JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’ye yeni Genel Müdür

Turizm ve otelcilik sektöründe 25 yıllık deneyime sahip olan Okan Karadağ, JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’nin yeni Genel Müdürü oldu.


Ataköy’deki benzersiz konumu ile bölgenin ilk lüks oteli olan JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’ye 25 yılı aşkın turizm otelcilik deneyimi ve 13 yılı aşkın genel müdürlük deneyimiyle Okan Karadağ, genel müdür olarak atandı. Turizm ve otelcilik kariyerine Renaissance Polat Istanbul Hotel’de başlayan Okan Karadağ, kariyerine The Marmara Collection’da Satış Müdürü olarak devam etti. İlk genel müdürlük deneyimini 2010 yılında Mia Pera Hotel’de deneyimleyen Karadağ, Rixos ve Radisson Blu gibi markalarda da Genel Müdürlük yaptı.

2016 yılında  kariyerine ABD’de devam eden Karadağ, 2019 yılında Art Ovation Hotel Marriott Autograph Collection ile birlikte Marriott International ailesine katıldı. Nashville, New York ve Florida’da büyük başarılara imza atan Karadağ, Mart 2023’te İstanbul’a tekrar dönerek kariyerine JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de devam ediyor.

#OkanKaradağ #JWMarriottHotelIstanbulMarmaraSea #yenigenelmüdür #turizm #konaklama #atama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir