Kahve ve sıcak çikolata keyfi De’longhi’de bir arada

İtalyan stilini tüm ürünlerine zarifçe yansıtan De’Longhi, ESAM 6900M Kahve Makinesi ile kahve tutkunlarına aynı anda kahve ve sıcak çikolata keyfi sunuyor. Tek tuşla 5 çeşit kahve hazırlayabilen ESAM 6900M, her damak zevkine göre ayrı tatlar hazırlıyor.

Dünyada kahve makineleri alanında dünya lideri olan De’Longhi’nin, inovasyon teknolojilerini kullanarak tasarladığı ESAM 6900M Kahve Makinesi ile tek tuşla 5 çeşit kahve hazırlamak mümkün. De’Longhi ESAM 6900M tam otomatik kahve makinesi, tek tuşla espresso, cappuccino, caffe latte, sıcak çikolata ve latte machiato çeşitleri sunuyor. Herkesin dilediği kahve lezzetini seçip hazırlayabileceği ESAM 6900M, daha yumuşak tatları seven yetişkinler ve minik misafirlerin de damak tadına hitap ediyor.

13 FARKLI İNCELİK AYARINA SAHİP

De’Longhi ESAM 6900M Kahve Makinesi’nin sessiz kahve çekirdeği öğütücüsü ile 13 farklı incelik ayarında çekirdeği çekip, her zaman taptaze kahveler hazırlanabiliyor. Kullanıcının damak zevkine göre, espresso, cappuccino, caffe latte ve latte machiato çeşitlerinden istenilen lezzette hazırlanabilen kahvelerle günün yorgunluğu geride kalıyor.

TOZ YA DA ÇEKİRDEK KAHVE AYRICALIĞIYLA

Toz ya da çekirdek kahve kullanma ayrıcalığı sunan De’Longhi ESAM 6900M Kahve Makinesi, kahve ve su miktarı ayarı ile istenilen fincan boyutunda kahve hazırlama imkanı sunuyor. Çıkarılabilir demleme ünitesiyle ise en zor ulaşılan köşelerin bile zahmetsizce temizlenmesini sağlıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir