Kahve Zirvesi 2023 için geri sayım

Kahve Zirvesi 2023, 16-17 Eylül tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Kahvenin yol haritasının çizileceği zirve, 12 oturum başlığında konusunda uzman 60 konuşmacının katılımıyla gerçekleşecek.


Güncel bilgiler, stratejiler, öneriler ve yol haritalarının konuşulacağı zirvede aynı zamanda stantlarda kahveye ilişkin en son teknolojik gelişmeler, makine ve ekipmanlar görülebilecek. Dünyanın dört bir tarafından gelen kaliteli kahveleri tadımlama imkanı sunulacak zirvede katılımcıların stantlarda hedef kitleleri ile direkt görüşme ve iletişim ağlarını genişletme, yeni pazarlar edinme şansı olacak. Medya sponsorluğunu Storybox.co’nun YouTubekanalı Gurmoss’un üstlendiği zirvede, 12 ayrı oturumda 60 konuşmacı sektör hakkındaki son bilgileri paylaşacak.

Büyük ödüllü Latte ArtYarışması da bu zirvede

Zirve kapsamında büyük ödüllü ‘Latte ArtYarışması’ da düzenlenecek. 2022 Latte Art Dünya Şampiyonu Carmen Clamente, hemjüride yer alacak hem de özel gösterim gerçekleştirecek. Şerif Başaran, CenkGirginol, Deniz Düzgün, Koray Eroğlu, Naim Koca ve Tuğba Munzur’un jüri üyesi olduğu yarışmada, 2 gün süresince 40 seçkin yarışmacı sanatlarını sergilemeolanağı bulacak. Franchising vermek isteyen kafeler ile franchising almakisteyen yatırımcılara da buluşma olanağı sağlayan zirvede Barista Club isebarista arayan kafeler ile iş arayan baristaları bir araya getirecek. Workshop alanında yaratıcı, bilgilendirici workshop’lar ve atölyeler de meraklıları ile buluşacak.Zirve boyunca ‘Safranbolu Kahve Müzesi’nin en önemli eserleri, müzeye tahsisedilen özel bölümde sergilenecek.

60 konuşmacı, 12 oturum

Konusunda uzman 60 konuşmacının yer alacağı 12 oturum; Dünya kahveleri ve Türkiye’de yeşil çekirdek kullanımı, Kafelerde fark yaratarak rekabetin önüne geçmek, Gelişen soğuk kahve pazarı, Kahve kavurma makineleri, Yeme-içme sektöründe kahvenin yeri, Kahvede global marka yaratmak, Kahve makineleri, Tüketici tercihlerindeki değişim ve kahvede yeni trendler, yeni konseptler, Türk kahvesinin çeşitlenme ve yayılma stratejileri, Kahvede su kullanımı nasıl olmalı?, Büyüme stratejileri, şubeleşme ve franchising, Patisserie/ Kahve yanı lezzetler, Patisserie’de değişen kriterler ve yeni tercihleri başlıklarında gerçekleşecek.

#kahvezirvesi2023 #kahve #zirve #yenikonseptleryenitrendler #haliçkongremerkezi #etkinlik #istanbul

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir