Renaissance Polat Istanbul Hotel 30’uncu yılını kutladı

Haber: Hatice Ünal Bilen

Renaissance Polat Istanbul Hotel, 30’uncu yılını özel bir geceyle kutladı. Havuz başında düzenlenen gecede davetliler, ünlü sanatçı Kenan Doğulu’nun unutulmaz şarkılarıyla coşkulu anlar yaşadı.


Marriott International’in Türkiye’deki ilk oteli Renaissance Polat Istanbul Hotel, 30’uncu yılını dün akşam havuz başında düzenlediği görkemli bir davetle kutladı. Ev sahipliğini İbrahim Polat Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Songül Sel ve Turizm Grup Başkanı Anıl Boydaş Tınaz’ın yaptığı geceye iş dünyasının, cemiyet hayatının ve turizm sektörünün seçkin simaları katıldı.

 

İbrahim Polat Holding’in kurucusu İbrahim Polat’ın da yerini aldığı gecede ünlü sanatçı Kenan Doğulu muhteşem performansıyla sahne alırken, Executive Şef Arif Madakbaş ve genç mutfak ekibinin Türk ve dünya mutfağından hazırladığı birbirinden leziz sunumlar davetlilere lezzet dolu saatler yaşattı.

“Çok mutluyum, çok gururluyum”

Kutlama gecesinde mikrofonu alan İbrahim Polat Holding Turizm Grup Başkanı Anıl Boydaş Tınaz, 30. yıl heyecanını şu sözleriyle paylaştı: “Genelde böyle organizasyonlarda çok heyecanlanmam. Ama bu gece çok özel. Bunun birinci sebebi, çok uzun zamandır bu kadar güzel bir organizasyon yapmamış olmamız. Özellikle şu son 3-4 senemize baktığımızda tekrar burada hep birlikte olabilmenin heyecanını yaşıyorum. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde 30 yılımızı kutlayabilir olmaktan dolayı çok mutluyum, çok gururluyum. Bu 30 yılın da 27 senesine bilfiil dahil olmaktan da ayrıca çok büyük bir gurur duyuyorum. Satış pazarlama hayatından tanıdığım birçok çalışma arkadaşım, daha sonra tanıdığım arkadaşlarım, büyüklerim, aile fertleri… O kadar güzel bir kalabalığımız var ki. Çok mutluyuz.”

Anıl Boydaş Tınaz, konuşmasının devamında Türkiye’de üç oteliyle turizm faaliyetlerini sürdüren Polat Turizm Grubu’nun otelcilik hikayesine de kısaca değindi. Renaissance Polat Istanbul Hotel’in Marrriott International’in Türkiye’deki ilk oteli olmasından duyduğu gururu paylaşan Tınaz, 2000 yılında hizmete giren Polat Palandöken’in ise en favori oteli olduğunun altını çizerek, “Arkadaşlarım kıskanmasınlar. Biliyorlar. Son üç senede yaptığımız muazzam renovasyon çalışmayla hepinizin de bizler gibi gurur duyacağı bir ürün ortaya koyduk. Hepinizi bekliyoruz. Hepiniz bizim gurur duyduğumuz kadar gurur duyacaksınız, bundan da eminim.” diye konuştu.

“İbrahim Bey’imiz çok özel”

Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde 2012 yılında hizmete giren Renaissance Polat Istanbul Bosphorus’un açılışından da kısaca bahseden Tınaz, grubun önümüzdeki günlerde yepyeni projeler ve konseptlerle yatırımlarını sürdüreceğinin sinyalini vererek, sözlerini şöyle noktaladı: “Polat Turizm Grubu’nun bu özel gününe geldiğiniz için tekrar teşekkür edip konuşmamız burada bitirmek istiyorum. Ama hepsinin üzerinde bizlere bu imkanı, bu tesisleri, bu ülkeye bu kadar güzel çalışma arkadaşlarıyla, bu kadar güzel ortamda sağlayan çok kıymetli büyüğüm, çok sevdiğim büyüğüm Sayın İbrahim Polat’a ayrıca çok teşekkür ediyorum. Biz sizi çok seviyoruz. Bizim için çok kıymetlisiniz. Tüm Polat Ailesi, tüm Polat ailesinin fertleri çok kıymetli. Ama İbrahim Bey’imiz çok özel.”

Renaissance Polat İstanbul Hotel’in Executive Chef’i Arif Madakbaş ve ekibinin Türk ve dünya mutfağından hazırladığı sunumlar konuklara özel bir lezzet şöleni yaşattı.

#renaisancepolatistanbulhotel #30yıl #kutlama #turizm #ibrahimpolatholding #polat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir