Anasayfa » Manşet » Watergarden İstanbul’dan Nostalji Sokağı…

Watergarden İstanbul’dan Nostalji Sokağı…

Bir yeme- içme ve eğlence merkezi olarak lezzetlerin geçmişine de çok değer veren Watergarden İstanbul, Asmalımescit’ten esinlenerek Nostalji Sokağı’nı hayata geçirdi.

Açıldığı günden bu yana gerek lezzetleri, gerek etkinlikleri, gerekse de Avrupa’nın en büyük gösteri havuzuyla dikkatleri üzerine çeken Watergarden İstanbul’da şimdi de 50 yıllık lezzetler bir sokakta buluşuyor.

Yoğurtçudan katmerciye lezzet şöleni

Bir lezzet şölenin gerçekleşeceği Nostalji Sokağı’nda; Ahmet Nazlı Kanlıca Yoğurtçusu, Bağcı Döner, Baldır Helvacısı, Gaz Yağcı Furun Kebabı, Gelgör Cağ Kebabı, Göreme Muhallebicisi, Hayde Sürmene Pidecisi, Hurdacı Tavuk, İmren Lokum, Kaati Balık, Katmerci Zekeriya, Kayhan Pideli Köfte, Köfteci Küçük Mustafa, Kuru Kahveci Mehmet Efendi, Melek Tantuni, Pelit Turşucusu, Sütçü Fevzi Van Kahvaltı, Veli Zahmetkaroğlu Mantı ve Çiğ Börek, Zahir Sandviç yer alıyor.

#Watergarden #İstanbul #NostaljiSokağı #Nostalji #Sokak #YeniMekan #Yeni #Mekan

İnceleyin

Matbah Restaurant’tan Türk Mutfağı Haftası’na özel menü

Osmanlı kraliyet mutfağının olağanüstü geleneksel tatlarını lezzetseverlerle buluşturan Matbah Restaurant, bu defa da Türk Mutfağı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz