KITCHENETTE’nin Menüsü Yenilendi

Kitchenette’nin yenilenen menüsünde her damak tadına uygun bir seçenek var.

Günün her saatinin değişmeyen lezzet adresi Kitchenette, yeni sezon için yenilenen menüsüyle yine, farklı zevklere hitap eden benzersiz seçenekler sunuyor. Kitchenette’nin menüsündeki yepyeni lezzetler, yurtiçi ve yurtdışındaki 23 şubesinde damak tadından ödün vermeyenleri bekliyor.

KIS SEZONUNA ÖZEL
Zengin seçeneklerle farklı damak zevklerine hitap eden Kitchenette,kıs sezonu için yenilenen menüsü ile  lezzetli sohbetlerin ve buluşmaların degişmeyen adresi olmaya devam ediyor. Kitchenette’in kıs ayları için lezzetli ve besleyici seçeneklerle yenilenen menüsünde; minestrone çorba, Cafe de Paris bonfile, tavuk schnitzel, Kitchenette burger gibi klasik lezzetlerinin yanı sıra samosa böreği, çıtır tavuk şeritleri, peynirli ve cevizli ravioli, kepekli eriste, med burger, somon burger, dana antrikot wrap, kuzu sis, yoğurt ve dağ meyveli Kitchenette müsli gibi daha pek çok yeni lezzet keşfedilmeyi bekliyor.

DEĞİŞMEYEN FAVORİ: FİT FOR YOU
Formuna dikkat edenlerin vazgeçilmezi haline gelen Kitchenette menüsünün ‘Fit For You’ bölümü de kıs sezonu için yenilendi. Düşük kalorili seçimleri ve lezzeti bir arada sunan yeni Fit For You, bu kıs da formunu korurken damak tadından ödün vermeyenlerin favori menüsü olacak. Balkabağı çorbasından siste dil balığı salatasına, ızgara dana antrikottan Rondelli makarnasına kadar pek çok yemeği ‘aynı lezzetle fakat çok daha düşük kaloride’ sunan yeni Fit For You menüsü, yenilenen içeriğinde yepyeni ve farklı alternatifleriyle Kitchenette menüsündeki yerini aldı. Kitchenette’in dillere destan ‘patisserie’ bölümünde ise ‘Kıs tatlısız geçmez’ diyenler için vanilyalı sütlaç, Belçika waffle, cevizli balkabaklı pasta, zencefilli armutlu tart gibi bastan çıkarıcı lezzetler de unutulmadı. Yeni menünün içecek bölümü de yine zengin seçenekleriyle farklı lezzetler sunuyor. Alkollü içeceklerin yanı sıra klasik bir lezzet haline gelen Kitchenette limonatası, farklı damak tatlarına hitap eden kahve ve demleme çay seçenekleri, kıs mevsimi için gerekli enerjiyi depolamanıza yardımcı olacak taze detoks içecekler ve daha pek çok seçenek de menüde yerini alıyor.

USTA SEFLER BIRARADA
İstanbul Doors Group Ar-Ge Direktörü Julien Maisonneuve ve Fast Casual Executive Şefi Asım Yıldız tarafından hazırlanan menüde, patisserie bölümünün danışmanlığını ise İstanbul Doors Group Executive Pastry Şefi Tuncay Sahin yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir