Kral ve Kraliçelere Layık VIP SPA Deneyimi Aliva SPA’da

Bu kış çok sert geçiyor. Tipi, fırtına, kar yağışı günlük hayatımızı zorlaştırdıkça bedenimizi ve ruhumuzu rahatlatacak bakımlara olan ihtiyacımız bir o kadar artıyor. Aliva SPA ise misafirlerine işte tam da böyle bir hizmet sunuyor.

Aliva SPA’nın VIP SPA dairesinde bulunan size özel sauna ve jakuzide keyif yapabilir, Türkiye’nin en büyük keyif havuzu “Aqualudique”in tadını çıkarabilir ve bir eşi daha olmayan masaj ve bakımlarla yepyeni biri olarak evinize dönebilirsiniz.

Aliva SPA, Türkiye’nin ilk wellness oteli olan Güral Sapanca Wellness & Convention’da hizmet veriyor.

Muhteşem bir doğa içinde tatil yaparken kral ve kraliçelere layık masajlar ve bakım kürleriyle yenilenmek, soğuk havaların yükünü üzerimizden atmak için tam da ihtiyacımız olan şey. Türkiye’nin ilk wellness oteli Güral Sapanca Wellness & Convention’da hizmet veren, İstanbul’a 45 dakika mesafedeki Aliva SPA ise misafirlerine işte tam olarak böyle bir hizmet sunuyor.

VIP SPA dairesinin keyfi bir başka

Özel tasarlanmış VIP SPA dairesinde sevdiklerimizle baş başa sauna, masaj ve jakuziden yararlanabiliyoruz.

Keyif havuzunda zaman su gibi geçiyor!

Aliva SPA’nın Türkiye’nin en büyük “Aqualudique”i (keyif havuzu), yani SPA hidroterapi havuzunda bel, boyun ve bacaklarımıza özel su masajı yapabiliyoruz. Bu keyfi bir kez yaşadıktan sonra sudan çıkmak istemeyeceğiniz garanti!

“Hepsini istiyorum” dedirten, eşsiz SPA masajları

İster sıcak ayurveda yağının kullanıldığı Shirodhara Masajı, ister Hawaii adalarındaki şamanist “Kahuna” şifacıları tarafından “tapınak masajı” olarak krallara yapılan Lomi Lomi masajı… Aliva SPA’nın vücudunuzun ihtiyacına göre seçeceğiniz masaj paketleri ile ayaklarınız yerden kesilecek. Sıcak taş terapisi, aromaterapi, thai, shiatsu, Bali masajı ve refleksoloji masajı gibi terapiler arasında kararsız kalıp hepsini denemek isteyeceksiniz. Dahası bu bakım kürleri masajları sonunda eve yepyeni biri olarak dönmek garanti!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir